Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Kısaltma simge örnekleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kısaltma ve simgeleri tezinizde belirtmeniz gerekir. Hangi simgeleri kullandıysanız, simgeyi tezinizin her yerinde aynı şekilde belirtmeniz gerekir. Bu durum kısaltmalar için de geçerlidir. Kısaltma ve simge listesinde, kullandığınız simgeleri ve kısaltmaları yazmanız gerekir.

Örnekler

Tez nasıl yazılır makalesine göz atabilirsiniz.

akademik tez danışmanı

Sitemize gelen taleplerden birini sizinle paylaşmak istiyorum. 

Bu sene üniversiteden mezun olacağım. Tez yazmak gerekiyor. Fakat, tez nasıl yazılır bilmiyorum. Tez yazımında sizden nasıl destek alabiliyorum. Bir de spss analizi konusunda destek veriyor musunuz?

Cevap: 

Birçok öğrenci tez nasıl yazılır bilmiyor. Bu yüzden aşağıdaki linkleri incelemenizi tavsiye ediyorum. Spss analizi için destek veriyoruz. Destek almak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

Bu yazıyı okuyun  Medya iletişim fakültesi
10 Haziran 2017
5 kez görüntülendi
Share
WhatsApp WhatsApp'tan yazın