Tez desteği almak isteyen öğrencilere tez konusu veriyoruz. Tez hizmetlerinden yararlanmak isteyen öğrencilere konu desteği verilir. Tez merkezinden destek almak isteyen lisans, yüksek lisans öğrencilerine tez konusu fırsatı sunuyoruz.

Hangi alanlarda destek sunmaktayız? Tez yazımı bilimsel, akademik, teknik bir çalışmanın ürünüdür. Makale yazmak, hele essay yazmak gibi asla değildir. Bu yüzden üniversiteliler,  yazımında ciddi anlamda zorlanırlar, yazımında destek verdiğimiz bölümlerini sıralamak gerekirse; konu, konu belirleme, konu önerisi hazırlama, içindekiler sayfasının hazırlanması, taraması, literatür taraması, yazımı, hazırlaması ve son olarak da düzenlemesi çalışmalarını yapmaktayız.

Öğrenciler bize nasıl ulaşır

Lisans öğrencileri bize arkadaş çevresinden, referans ile geldikleri gibi internet ortamında sanal ortamda arama motorlarına girdikleri anahtar kelimeler ile de ulaşır, tezimi yazdırmak istiyorum, hazırlayan firmalar, siteler var mı , hazırlatma, yazdırmak, bitirme için destek almak istiyorum diye yazarak bize ulaşır. Bunun yanında, konu bulma, konu örnekleri, örnek , örnek konuları arıyorum diyerek de sitemize girilmektedir.


Konu hakkında sıkça sorulan sorular

  • Süreç nasıl işlemektedirBize detaylı bilgi vermeniz lazım. Hangi alanda çalışma yapmak istediğiniz, konusu, teslim tarihi gibi detayları sizden alır ve danışmanlarımıza iletiriz. Danışmanlarımız gerekli görürse telekonferans ile sizinle görüşme yapmak isteyebilir. Gizliliğe dikkat ettiğimiz için öğrenci ile hocalara numara vermeyiz ve telekonferans ile görüştürme yapmaktayız. Tüm detayları aldıktan sonra fiyatlama aşamasına geçeriz. Hocamızın talebine göre size ücret veririz ve kabul etmeniz halinde çalışmaya başlarız.
  • Ücret, fiyat neye göre değişirBirçok öğrenci bu soruları bize sorar, biz konu, teslim tarihi, dili fiyat vermede değişkenler olarak sıralanabilir.
  • Aynı şehirde olmak gerekli miHizmet almak için aynı şehirde olmak gerekli değil. Tüm süreçler internet üzerinden online olduğu için aynı şehirde aynı ilde ve aynı ülkede olmak zorunlu değildir. Ancak yüz yüze görüşmek isteyenler olursa uygun zamanda görüşme yapmaktayız.
  • Hangi üniversitelere hizmet veriyorsunuz : Üniversite sınırlaması yapmadan tüm üniversitelerde okuyan öğrencilere yardımcı olmaktayız. İstanbul, Gazi, Bilkent, Başkent, Uludağ, Okan, Odtü, Ortadoğu Teknik, Bursa, Bahçeşehir, İzmir, Bilgi ve diğer üniversite öğrencilerine de yardımcı olmaktayız.
  • Güvenilir merkez arıyorum : Herkes güvenilir yer ile çalışşmak ister, bizim prensiplerimiz sizin bize olan yaklaşımınızı pozitif ekleyeceğini söyleyebilirim. Gizliliğe önem veriyoruz, hizmet alanları asla örnek çalışmalar bile olsa paylaşımda bulunmuyoruz.
  • Sadece lisans öğrencilerine mi destek veriyorsunuzSadece lisans tezine değil aynı zamanda yüksek lisans, lisans üstü, master, MBA ve doktora seviyelerinde hizmet vermekteyiz.
  • Bize neden güvenmelisiniz: yazım desteği almak istiyorsanız mutlaka güven duymak zorundasınız. Ancak karar vermeden önce siteyi iyi inceleyin, sitede birden fazla numara olup olmadığını ve numaraların aktif olup olmadığına dikkat edin. Sizinle iletişimde olan kişilerin öz güvenine ve konuya ne kadar hakim olduğuna dikkat edin. Bize güvenirseniz onay alana kadar destek vermekteyiz.

Tez konusu veriyoruz

Tez yazdırmak isteyen öğrencilere tez konusu vermekteyiz. Danışmanlık hizmetini firmamızdan almak isteyen, tez bölümleri hakkında destek almak isteyen öğrencilere ücretsiz tez konusu vermekteyiz. Bilgi almak için sayfanın sağ alt bölümünde canlı konuşma uygulaması vasıtası ile bize ulaşabilirsiniz.

 

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?