proje hazırlamaProje hazırlama üniversite öğrencilerine mühendislik, sosyal bilimler ve çizim için verilen ödevlerden biridir. Lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine tez, ödev desteği yanında ekibimiz proje desteği de vermektedir.

Proje hazırlama lisans, yüksek lisans, master, doktora öğrencilerine alanlarında uzmanlaşmaları için verilen temel ödevlerden biridir. Üniversite öğrencileri proje yazım aşamalarında sorun yaşamaları durumunda proje yapan yerlerden destek almaktadır. Proje danışmanlığı yapan merkezler, belirli ücret karşılığında parayla proje yapmaktadır.

 

Parayla proje yapanlar

Ücret karşılığı proje ödevimi yaptırmak istiyorum diyen öğrenciler ilk önce arkadaş referansı ile arama yaparlar. Bize en çok arkadaş çevresinden proje ödevini yaptırmak isteyenler gelmektedir. Bunu google arama sonuçları ile ulaşanlar gelir. Ücretler tamamen öğrenci bütçesine uygun olarak belirlenmektedir.

Proje hazırlama

Üniversite öğrencileri için bilgiyi sınama ve deneyim kazanma çalışmalarından biri proje yazımıdır. Sosyal bilimler yanında mühendislik bilimleri ve çizim için proje ödev hazırlama istenmektedir. Bunun yanında tezsiz yüksek lisans öğrencileri mezun olmak için proje hazırlamaları gerekir.

Tezsiz yüksek lisans proje hazırlama

Yüksek lisans yapan öğrenciler iki şekilde bölümlerinden mezun olmaktadır. Bunlardan birincisi; tez yazarak ikincisi de proje yazarak. Yüksek lisansı tezsiz tamamlayan öğrenciler genelde 40-60 sayfa arasında genelde literatür taraması yaparak projelerini tamamlar. Analiz genelde istenmez.

Tezsiz yüksek lisans proje hazırlama çalışmalarında öğrencilere geçme garantisi vermekteyiz. Tüm çalışmalar intihal raporundan geçirilerek öğrenciye proje ile birlikte teslim edilmektedir. Böylece öğrencilerin kafasında acaba kes kopyala ile mi yapıldı sorusu oluşmaz.

İşletme proje hazırlama

Proje hazırlama ödevi en çok verilen bölümlerden biri olan işletme projelerine ayrı bir başlık açmak istedik. Konu olarak çok geniş olan işletme, hayatın her alanını kapsadığı için herşey işletmenin alanına girmektedir. Bu yüzden verilen proje ödevleri de çok geniş olmaktadır. Şirket kurma, tesis planlam, pazarlama, reklam, halkla ilişkiler, tanıtım bu dersin kapsamına girmektedir. Örnek projeleri incelemek için sağdaki menüden ilgili linke tıklayabilirsiniz. Tezsiz yüksek lisans projesi hakkında daha fazla detay almak için tıklayın.

Finans projesi hazırlama

En çok verilen projelerden biri de finans ödevleridir. Genelde bankacılık, finans yüksek lisans, işletme, iktisat, endüstri mühendisliği gibi bölüm öğrencilerine verilmektedir. Finans proje örneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Proje ödevi verilen öğrencilere verdiğimiz hizmetler

Verdiğimiz hizmetler, proje konusu bulma, proje konu önerisi hazırlama, araştırması yapma, proje yazımı ve değerlendirme çalışması yapılmaktadır. Öğrencilerin aşama aşama, yapılan kısmı danışman hocalarına göstermeleri, onaylatmaları , geri bildirimleri bize iletmeleri gerekir. Aksi takdirde grup çalışmasından kopuk olur ki bu da istediğimiz bir durum değildir.

Proje dışında verdiğimiz hizmetler nelerdir

Lisans için hazırladığımız gibi, yüksek lisans, tezsiz proje, master projesi, bitirme projesi , dönem projesi de hazırlamaktayız. Proje yaptırmak istiyorum diyen öğrencilerden isteğimiz taleplerini detaylandırarak bize göndermeleri olacaktır.

 • Proje nasıl hazırlanır yazsını okuyabilirsiniz. Tıklayın
 • Proje hazırlama ile ilgili onlarca dosya indirmek için tıklayın
 • örnekleri
  basamakları
  nedir
  dersi
  ders kitabı
  teknikleri
  sınav soruları
  basamakları örnekleri
Üniversite Proje hazırlama desteği verilir
Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?