Tez yazdırma ücretleri
Lisans ve yüksek lisans ödev, proje, makale, tez yazdırma ücretleri...
Tıklayın

Proje hazırlama

proje-hazirlamaProje hazırlama üniversite öğrencilerine verilen ödevlerden biridir. Lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine tez, ödev desteği yanında ekibimiz proje desteği de vermektedir.

Proje hazırlama lisans, yüksek lisans, master, doktora öğrencilerine alanlarında uzmanlaşmaları için verilen temel ödevlerden biridir.

İşletme projesi

Proje hazırlama ödevi en çok verilen bölümlerden biri olan işletme projelerine ayrı bir başlık açmak istedik. Konu olarak çok geniş olan işletme, hayatın her alanını kapsadığı için herşey işletmenin alanına girmektedir. Bu yüzden verilen proje ödevleri de çok geniş olmaktadır. Şirket kurma, tesis planlam, pazarlama, reklam, halkla ilişkiler, tanıtım bu dersin kapsamına girmektedir. Örnek projeleri incelemek için sağdaki menüden ilgili linke tıklayabilirsiniz.

Finans projesi

En çok verilen projelerden biri de finans ödevleridir. Genelde bankacılık, finans yüksek lisans, işletme, iktisat, endüstri mühendisliği gibi bölüm öğrencilerine verilmektedir. Finans proje örneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Proje ödevi verilen öğrencilere verdiğimiz hizmetler

Verdiğimiz hizmetler, proje konusu bulma, proje konu önerisi hazırlama, araştırması yapma, proje yazımı ve değerlendirme çalışması yapılmaktadır. Öğrencilerin aşama aşama, yapılan kısmı danışman hocalarına göstermeleri, onaylatmaları , geri bildirimleri bize iletmeleri gerekir. Aksi takdirde grup çalışmasından kopuk olur ki bu da istediğimiz bir durum değildir.

Proje dışında verdiğimiz hizmetler nelerdir

Lisans için hazırladığımız gibi, yüksek lisans, tezsiz proje, master projesi, bitirme projesi , dönem projesi de hazırlamaktayız. Proje yaptırmak istiyorum diyen öğrencilerden isteğimiz taleplerini detaylandırarak bize göndermeleri olacaktır.

 • Proje nasıl hazırlanır yazsını okuyabilirsiniz. Tıklayın
 • Proje hazırlama ile ilgili onlarca dosya indirmek için tıklayın
 • örnekleri
  basamakları
  nedir
  dersi
  ders kitabı
  teknikleri
  sınav soruları
  basamakları örnekleri
13 Ekim 2015
878 kez görüntülendi