Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Lisans yüksek lisans proje konusu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

proje konusuProje konusu nasıl bulunur, proje örnek konuları hakkında destek almak isteyen, proje hazırlatmak isteyen öğrencilere destek olmaktayız. Üniversite eğitimi alan öğrencilerin hazırlamakla yükümlü olduğu ödev türlerinden biri proje hazırlamaktır.

Sadece mühendislik fakültelerinde, bölümlerinde değil, aynı zamanda sosyal bilimlerde de öğrencilere ödev hazırlama görevi verilir.

Destek isteyen tüm öğrencilere konusu bulma,  konu önerisi hazırlama, düzenlemesi, proje örnekleri,  araştırması yapma gibi konularda yardımcı olmaktayız.

Ayrıca, tez hazırlama, bitirme tezi yazımı konularında da yardımcı olmaktayız.

Proje konusu

Aşağıdaki dokümanlara göz atabilirsiniz.

Proje konusu hazırlama faaliyetlerimizi lisans öğrencileri için hazırladığımız gibi, yüksek lisans, master, MBA, doktora öğrencileri içinde hazırlamaktayız. Lisans bitirme nasıl hazırlanır, yüksek lisans bitirme neler olmalı, master nedir, tezsiz yüksek lisans bitirme nasıl yapılır gibi temel teknik akademik bilgiye sahibiz, uzun süreden beri de bu çalışmaları yaptığımız için konumuza hakimiz.

Sitemizde örnekleri, örnek , bitirme örnekleri, örnek konuları, örnekleriyle  ulaşabilirsiniz. Sitemize arama yaparak gelenlerin anahtar kelimelerine örnek vermek gerekirse, konusu arıyorum, yapacağım ama konu bulamıyorum, bitirme için yüksek lisans için konu arıyorum, örnek konu şeklinde arama yaparak sitemize ulaşır. Proje yaptırmak istiyorum makalesini okuyabilirsiniz.

akademik tez danışmanı

Sitemize gelen taleplerden birini sizinle paylaşmak istiyorum. 

Bu yazıyı okuyun  Linux ödev proje yapılır

Bu sene üniversiteden mezun olacağım. Tez yazmak gerekiyor. Fakat, tez nasıl yazılır bilmiyorum. Tez yazımında sizden nasıl destek alabiliyorum. Bir de spss analizi konusunda destek veriyor musunuz?

Cevap: 

Birçok öğrenci tez nasıl yazılır bilmiyor. Bu yüzden aşağıdaki linkleri incelemenizi tavsiye ediyorum. Spss analizi için destek veriyoruz. Destek almak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

11 Ekim 2015
5 kez görüntülendi
Share
WhatsApp WhatsApp'tan yazın