Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

İçindekiler sayfası örnekleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

İçindekiler sayfası tezin içerdiği tüm başlık ve alt başlıkları içeren tablonun adıdır. Birçok öğrenci içindekiler tablosu nasıl hazırlanır bilmemektedir. Hem içeriğine neler yazılmalı hem de bilgisayarda nasıl yazılmalı bunu bilmediği için öğrenciler sorun yaşamaktadır.

Aşağıdaki örneklerde içindekiler sayfası örneklerine bakmanızı tavsiye ederiz. İnceleyerek, sayfanın nasıl oluşturulacağı konusunda fikir edinebilirsiniz.

İçindekiler dizinini oluştururken dikkat etmeniz gereken yazdığınız her başlığı tezinizde aynı sıra ile işlemeniz gerekir.Genelde özet sayfasından başlayarak birinci, ikinci ve üçüncü derecedeki başlıklar sırasıyla yazılır.

İçindekiler dizin örnekleri

Tez nasıl yazılır makalesine göz atabilirsiniz.

 

 • tez içindekiler örneği word
  içindekiler bölümü nasıl hazırlanır
  içindekiler sayfa numarası hizalama
  dizin tablosu oluşturma 2007
  içindekiler tablosu oluşturma 2010
  dizin oluşturma
  makale içindekiler örneği
  word içindekiler oluşturma 2016
akademik tez danışmanı

Sitemize gelen taleplerden birini sizinle paylaşmak istiyorum. 

Bu sene üniversiteden mezun olacağım. Tez yazmak gerekiyor. Fakat, tez nasıl yazılır bilmiyorum. Tez yazımında sizden nasıl destek alabiliyorum. Bir de spss analizi konusunda destek veriyor musunuz?

Bu yazıyı okuyun  Introduction to Psychology

Cevap: 

Birçok öğrenci tez nasıl yazılır bilmiyor. Bu yüzden aşağıdaki linkleri incelemenizi tavsiye ediyorum. Spss analizi için destek veriyoruz. Destek almak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

10 Haziran 2017
6 kez görüntülendi
Share
WhatsApp WhatsApp'tan yazın