Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Ödev Proje Tez Fiyatlandırma

Ödev Proje Tez Fiyatlandırma hakkında bilgi almak isteyen lisans, yüksek lisans, master, tezli tezsiz öğrencilere kısaca fiyatlar hakkında bilgi vermek isteriz. Öncelikle ücretler sabit değil. En uygun fiyatı almak için size önerimiz, Ödevinizi, projenizi, tezinizi son zamana bırakmamaktır. Son zamana, son aya, son haftaya bırakılan büyük çalışmalarda en uygun fiyatı almak biraz sor olabilir.

Ödev ücretleri ne kadar, proje yazım ücretleri ve tez yazdırma fiyatları bize çok fazla sorulmaktadır.

 

Ödev Tez Proje Fiyatlandırma

Üniversite ödev yaptırma fiyatları

Lisans ve yüksek lisans seviyesinde üniversite ödevleri yapılmaktadır. Bölüm, fakülte, enstitü ve üniversiteniz ne olursa olsun üniversite ödevinizi zamanında hazırlayıp teslim ediyoruz. Ödev ücretlerini öğrenmek için bize ulaşmanız yeterlidir.

 

Üniversite Proje fiyatları

Proje fiyatları için de benzer durum söz konusu, Türkçe ya da İngilizce proje yazdırma ücretleri hakkında en uygun şartlarda hizmet almak için son zamana kalmaması en önemli noktadır. Sayfa sayısı, konunun belli olup olmaması, anket, uygulama, spss analizi olup olmaması fiyatı etkiler. Bitirme projesi, mezuniyet projesi, tez projesi ne kadar, bunun için bize ulaşmanız yeterlidir.

 

Ödev hazırlama ücretleri

Ödev fiyatlandırması da benzer şekilde hesaplanır. Bitirme ödevi fiyatları, kaç sayfa yazılacağı, teslim edilmesine kaç gün kaldığına göre değişir.

 

Lisans ücretleri

Lisans öğrencilerine yapılan ödev, proje, tez, makale ve diğer akademik hizmetler sayfa başı olarak hesaplanmaktadır. Tüm lisans çalışmaları zamanında teslim edilmektedir.

 

Yüksek lisans tez yaptırma ücretleri

Yüksek lisans eğitimi alan öğrencilere akademik destek vermekteyiz. Ödev, makale, proje, tez yazımı için fiyatlama sayfa başı yapılır.  Net fiyat almak için bizi arayın.

 

Tezsiz yüksek lisans proje fiyatları

Yüksek lisansını tezsiz yapan öğrencilere proje yapılır. Tezliye oranla ücretleri biraz daha uygundur. Bunun temel nedeni sayfa sayısının daha az olmasıdır. Genelde 30 ile 70 sayfa arasında değişmektedir. Tezsiz proje fiyatları için bizi arayın.

 

Lisans ve yüksek lisans ücretleri farklı mı

Lisans fiyatları ile yüksek lisans fiyatları arasında fazla olmasa da fark söz konusudur. Fakat, konu hakkında kaynak pek fazla değilse, ciddi araştırma, ciddi emek gerektiriyorsa, lisans tez fiyatları yüksek lisans tez fiyatlarından fazla olabilir. Bu yüzden yeri gelmişken tekrar edelim, konu seçerken, kaynağı fazla olan tez konusu, proje konusuna odaklanın. Kaynağı olmayan mezuniyet tezini, mezuniyet projesini yazdırmak için yüksek para ödeme durumunda kalabilirsiniz. Tez hazırlama merkezimiz parayla tez yazdırmak istiyorum diyen öğrencilere hizmet sunmaktadır.

 

Tez yazdırma fiyatları

En uygun tez fiyatı nasıl belirlenir; tez yazdırmak isteyen öğrenciler için en uygun tez ücreti, tez dönemi başlar başlamaz bize müracaat etmeniz yeterlidir. Sürecin başında bizden danışmanlık almanız halinde en ucuz tez fiyatı alabilirsiniz. Tez fiyatlandırması, sayfa sayısına, teslim tarihine, tezde uygulama olup olmamasına, konunun kaynağı olup olmamasına göre değişir.

Lisans, yüksek lisans tezi yazım ücretlendirmesini kısa süre içinde yapıyoruz. Tez yazdırmak kaç para diye bize başvuran birçok öğrenci bulunur. Sayfa başı ücretlendirme yaptığımız için bize sayfa sayısını, teslim tarihini bildirmeniz gerekir. Tez fiyatlandırmasını 1 saat içinde yapıp öğrenciye iletiyoruz. Bunun için bize detayları mail atmanız yeterlidir. Tez fiyatları yazısında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Parayla ödev yaptırmak, tez yazdırmak, proje yaptırmak istiyorum diyen öğrenciler bize ulaşabilir.

 

Fiyat alın

Sitemizden ücretsiz ve ücretli olarak nasıl faydalanabilirsiniz. Tıklayın

Hangi şehirlerdeki öğrencilere destek olmaktayız. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya başta olmak üzere tüm Türkiye’deki öğrencilere tez yazımı, proje hazırlama, bitirme ödevi hazırlama hakkında destek olmaktayız.

Güvenilir site ile çalışmak size kaliteli hizmet almayı sağlayacaktır. Aklınıza en ufak soru işaretinin gelmediği, gizliliğe dikkat eden akademisyen ekibimiz size de hizmet vermekten onur duyacaktır.

Güvenilir, deneyimli ekipten
En uygun koşullarda lisans, yüksek lisans, master, tezli - tezsiz programlarda hizmet alabilirsiniz.

Talebinizi İletin

Kısa sürede dönüş yapacağız.
Talep Formu
Gönder
Lütfen! Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?
Share
Share

Talebinizi İletin

Kısa sürede dönüş yapacağız.
Talep Formu
Gönder
close-link
WhatsApp'tan yazın