Tez yazdırma ücretleri
Lisans ve yüksek lisans ödev, proje, makale, tez yazdırma ücretleri...
Tıklayın

Fiyatlandırma

Fiyatlandırma hakkında bilgi almak isteyen lisans, yüksek lisans, master, tezli tezsiz öğrencilere kısaca fiyatlar hakkında bilgi vermek isteriz. Öncelikle ücretler sabit değil. En uygun fiyatı almak için size önerimiz, Ödevinizi, projenizi, tezinizi son zamana bırakmamaktır. Son zamana, son aya, son haftaya bırakılan büyük çalışmalarda en uygun fiyatı almak biraz sor olabilir.

En uygun tez fiyatı nasıl belirlenir; tez yazdırmak isteyen öğrenciler için en uygun tez ücreti, tez dönemi başlar başlamaz bize müracaat etmeniz yeterlidir. Sürecin başında bizden danışmanlık almanız halinde en ucuz tez fiyatı alabilirsiniz. Tez fiyatlandırması, sayfa sayısına, teslim tarihine, tezde uygulama olup olmamasına, konunun kaynağı olup olmamasına göre değişir.

Fiyat-Ücret Hakkında
Fiyatlandırma hakkında bilgi almak için bize ulaşmanız yeterlidir.

Proje fiyatları için de benzer durum söz konusu, Türkçe ya da İngilizce proje yazdırma ücretleri hakkında en uygun şartlarda hizmet almak için son zamana kalmaması en önemli noktadır. Sayfa sayısı, konunun belli olup olmaması, anket, uygulama, spss analizi olup olmaması fiyatı etkiler. Bitirme projesi, mezuniyet projesi, tez projesi ne kadar, bunun için bize ulaşmanız yeterlidir.

Ödev fiyatlandırması da benzer şekilde hesaplanır. Bitirme ödevi fiyatları, kaç sayfa yazılacağı, teslim edilmesine kaç gün kaldığına göre değişir.

Lisans fiyatları ile yüksek lisans fiyatları arasında fazla olmasa da fark söz konusudur. Fakat, konu hakkında kaynak pek fazla değilse, ciddi araştırma, ciddi emek gerektiriyorsa, lisans tez fiyatları yüksek lisans tez fiyatlarından fazla olabilir. Bu yüzden yeri gelmişken tekrar edelim, konu seçerken, kaynağı fazla olan tez konusu, proje konusuna odaklanın. Kaynağı olmayan mezuniyet tezini, mezuniyet projesini yazdırmak için yüksek para ödeme durumunda kalabilirsiniz.

Tez yazdırmak kaç para diye bize başvuran birçok öğrenci bulunur. Tez fiyatlandırmasını 1 saat içinde yapıp öğrenciye iletiyoruz. Bunun için bize detayları mail atmanız yeterlidir.

Sitemizden ücretsiz ve ücretli olarak nasıl faydalanabilirsiniz. Tıklayın

Hangi şehirlerdeki öğrencilere destek olmaktayız. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya başta olmak üzere tüm Türkiye’deki öğrencilere tez yazımı, proje hazırlama, bitirme ödevi hazırlama hakkında destek olmaktayız.

Güvenilir site ile çalışmak size kaliteli hizmet almayı sağlayacaktır. Aklınıza en ufak soru işaretinin gelmediği, gizliliğe dikkat eden akademisyen ekibimiz size de hizmet vermekten onur duyacaktır.

Güvenilir, deneyimli ekipten
En uygun koşullarda lisans, yüksek lisans, master, tezli - tezsiz programlarda hizmet alabilirsiniz.