Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Makale incelemesi nasıl yapılır

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

 

makale incelemesi nasıl yapılır

Makale incelemesi nasıl yapılır sorusu çok fazla sorulmaktadır. İnceleme ödevi yaptırmak isteyen lisans, yüksek lisans, master, tezli tezsiz yüksek lisans düzeyindeki öğrencilere yardımcı olmaktayız.  Makale ödevi, özellikle işletme, ekonomi, iktisat, muhasebe, psikoloji, sosyoloji, felsefe bölümlerinde öğrencilere verilen inceleme ödev, proje çalışmaları yapılıp teslim edilmektedir.

Makale incelemesi nasıl yapılır

İnceleme ödevini deneyimli, birçok inceleme ödevinde, projesinde , kitap eleştirisinde, eser eleştirisinde yer almış akademisyen ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Tüm çalışmalarınız titizlikle yapılır, teslim edilir. Tüm çalışmalar sanal ortam üzerinden mail ile yapılmaktadır.

Ekonomi, endüstri mühendisliği, işletme mühendisliği, iletişim, iktisat, muhasebe, finans, uluslararası ilişkiler alanında ödevleriniz projeleriniz yapılır. Makale örnekleri yazısını okuyabilirsiniz.

Makale incelemesi örnekleri

Örneklerle inceleme nasıl yapılır öğrenmek için yukarıdaki örneklere bakabilirsiniz. Örneklere bakarak incelemenin nasıl yapıldığına bakabilir siz de kendiniz ödevinizi, projenizi hazırlayıp teslim edebilirsiniz.

 

akademik tez danışmanı

Sitemize gelen taleplerden birini sizinle paylaşmak istiyorum. 

Bu sene üniversiteden mezun olacağım. Tez yazmak gerekiyor. Fakat, tez nasıl yazılır bilmiyorum. Tez yazımında sizden nasıl destek alabiliyorum. Bir de spss analizi konusunda destek veriyor musunuz?

Bu yazıyı okuyun  Macroeconomic Theory

Cevap: 

Birçok öğrenci tez nasıl yazılır bilmiyor. Bu yüzden aşağıdaki linkleri incelemenizi tavsiye ediyorum. Spss analizi için destek veriyoruz. Destek almak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

27 Kasım 2015
67 kez görüntülendi
Share
WhatsApp WhatsApp'tan yazın