Tez düzenleme ya da tez formatlama olarak da bilinen çalışma, tez yazmanın son parçasıdır. Tez yazarken bilimsel akademik kriterlere uygun olması gerekir. Bu kurallardan biri de şekil olarak tez şablonuna uygun olmasıdır. Her üniversitenin ayrı formatı olduğu için öğrenciler kendi üniversite ya da enstitülerinin yayınladığı formata göre düzenleme yapmaları gerekir.

Tez düzenleme nedir: Ücretli tez düzenleme yaptırmak isteyenler tıklayın

Tez düzenleme

Tez yazan tüm öğrenciler yazım aşamasının sonuna geldiklerinde akademik metnin üniversitenin tez/proje kılavuzuna uygun hale getirme işlemini yapması zorunludur. Kılavuzdaki tüm yönergelerin bire bir tezde uygulanması işlemine tez düzenleme adı verilir.

Tez düzenleme merkezi

Yaptığımız hizmet üniversite tez yazım kılavuzundaki tüm yönergelerin tezinize uygulamasını kapsamaktadır. Bu anlamda aynı gün içinde teslim etmekteyiz. Yani gün içinde verilen çalışma gece teslim edilmektedir. En iyi merkez olarak lisans, master, yüksek lisans öğrencileri hem Türkçe hem de İngilizce tezlerinde düzenleme için bizi tercih ederler. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Kıbrıs ve diğer şehirlerdeki üniversite öğrencilerine de ücretli düzenleme yapmaktayız.

Ücretli tez düzenleme yapanlar

Öğrenciler bizi arayarak paralı destek almak istediklerini söyler. Genelde tez yazımını tamamlayan öğrenciler formatlama işini en sona bıraktıkları için teslim etmeden önce genel olarak düzenleme yaptırmak istemektedir. BU yüzden ücretli tez düzenleme yapan yerleri arayarak destek isterler.

Tez düzenleme yaptırmak istiyorum

Lisans, yüksek lisans, master ve doktora düzeyinde tez hazırlayan öğrenciler tez yazım kılavuzuna göre formatlama yaptırmak için bizi aramaktadır. Aradıklarında tez düzenleme yapıyor musunuz diyerek bize ulaşır. Teknik bir konu olduğu için bir çok öğrenci wordde tezin nasıl düzenleneceğini bilmemektedir. Bu yüzden tez düzenlemesini yaparken işinize yarayacak birçok dosya koyduk. Aşağıda bunları inceleyebilirsiniz.

Tez düzenleme fiyatları ne kadar

Genelde son aşamada, bitirme tezini teslim öncesinde öğrencilere bizi arayarak ücretli tez düzenlemesi yaptırmak istediğini söyler. Öğrencilerin bir çoğu ücretleri merak eder. Aldıkları hizmet için kaç lira ödememeleri gerektiğini söyler. Ortalama olarak ücretler tezin tamamı için 150 ile 200 lira arasında değişmektedir. Bu fiyat içine kaynakların kontrolü de dahildir.

Ücretsiz revizyon

Aynı gün teslim sloganı ile garantili şekilde verdiğimiz hizmetten en uygun ücretler ile hizmet alabilirsiniz. Bazı arkadaşlar haklı olarak tez danışmanı eksik bulursa yapıyor musunuz diye sormaktadır. Yapmış olduğumuz ilgili yerlerden eksiklik olması halinde tekrar revize ederek sizlere sunuyoruz. Bunun için ücret almıyoruz. Kısaca revizyonlar ücretsizdir.

Garantili aynı gün içinde en uygun fiyatlardan hizmet almak için bizi arayın. Hemen destek verelim.

Tez düzenleme nedir: Ücretli tez düzenleme yaptırmak isteyenler tıklayın
Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?