Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Tablo listesi örnekleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Tablo listesi, tablolar dizini, çizelge listesi olarak da adlandırılır. Tezde kullanılan tüm tablo, çizelgelerin bu bölümde ekler ile ilgili kısma konması gerekir. Tablo numarası, çizelge ismi ve sayfa numarası belirtilmesi gerekir. Aşağıdaki listeden tablo listesi örneklerini inceleyebilirsiniz.

Şekil bakımından nasıl yazılması gerektiği, punto boyu, büyük başlık, küçük başlık ve cm uzunlukları üniversitenizin tez yazım kılavuzunda yer alır.

 

Örnek

Tez nasıl yazılır makalesine göz atabilirsiniz.

akademik tez danışmanı

Sitemize gelen taleplerden birini sizinle paylaşmak istiyorum. 

Bu sene üniversiteden mezun olacağım. Tez yazmak gerekiyor. Fakat, tez nasıl yazılır bilmiyorum. Tez yazımında sizden nasıl destek alabiliyorum. Bir de spss analizi konusunda destek veriyor musunuz?

Cevap: 

Birçok öğrenci tez nasıl yazılır bilmiyor. Bu yüzden aşağıdaki linkleri incelemenizi tavsiye ediyorum. Spss analizi için destek veriyoruz. Destek almak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

Bu yazıyı okuyun  Elektrik elektronik mühendisliği projeleri
10 Haziran 2017
6 kez görüntülendi
Share
WhatsApp WhatsApp'tan yazın