Tez yazdırma ücretleri
Lisans ve yüksek lisans ödev, proje, makale, tez yazdırma ücretleri...
Tıklayın

Tez örnekleri

Tez örnekleri, tez yazmak isteyen lisans,  yüksek lisans, master, MBA, doktora düzeyindeki öğrenciler için önemlidir. Tez örneklerine bakarak tez nasıl yazılır, konu nasıl işlenmiş, referanslar nasıl gösterilmiş gibi teknik konularda yazmak isteyenlere fikir vermesi açısından tez örnekleri yol gösterici öneme sahiptir. Site olarak tez yazdırmak isteyen öğrencilere konu önerisi, tez konuları, yazımı, düzenlemeyi örnekleriyle yapmaktayız. Tez hazırlama merkezi olarak size destek vermekteyiz.

Tez yazdırmak, hazırlatmak istiyorum diyen üniversite öğrencilerine konu bulmada yardımcı oluyoruz. Tez hazırlatmak isteyen öğrenciler önce sitemize tez örneklerini arama sebebi ile gelmektedir. Tez örneklerini görmek istediklerini söylerler, gizlilik prensibimiz gereği yapılan çalışmaları göstermiyoruz ancak yapılan çalışmalar hakkında detay veriyoruz. Bitirme tezi nasıl yazılır ile ilgili de bizden bilgi alabilirsiniz. Tez merkezi size yardımcı olmak için burada.

Örnekleri arayan öğrenciler bitirme tezi nasıl yazılır, bitirme örnekleri, örnek yüksek lisans bitirme mezuniyet örnekleri arayan lisans, yüksek lisans öğrencilerine yardımcı olmaktayız. Bizimle çalışmak isteyen yazdırmak isteyen öğrencilerden talebimiz detaylı mail ile bize bilgi vermeleridir. Teslim tarihi, hangi dilde yazılacak ingilizce mi yoksa Türkçe mi , kaç sayfa olacağı, kaç kelime aralığında olacağını bize bildirmeleri gerekir. Yüksek lisans tez hazırlama ile ilgili merkez sitemizden detay alabilirsiniz. Lisans tezi, yüksek lisans tezi, doktora tezi örneklerine web sitemizden erişebilirsiniz. Ayrıca, yüksek lisans proje konuları, yüksek lisans tez konularına da sağdaki menülerden erişebilirsiniz.

Tez hazırlama denince genelde lisans, yüksek lisans, uzmanlık tezi, tıpta uzmanlık tezi gibi tüm akademik çalışmalar birlikte değerlendirilir. Çok küçük farklar olsa da tez konuları belirlenmeden tez formatlamaya kadarki olan tez yazım çalışmaları aynı olmaktadır.  Yüksek lisans bitirme tezi örnekleri, bazı sosyal bilimler enstitüleri ya da farklı enstitülere göre farklılık gösterse de genel olarak yüksek lisans örnekleri de benzerdir.

Tez hazırlatmak istiyorum tez yazanlar kimler diye soran birçok lisans, yüksek lisans, master öğrencisi bulunmaktadır, tüm akademik çalışmalar deneyimli ekip tarafından hazırlanmaktadır. Tez hazırlama hakkındaki makaleyi okuyabilirsiniz.

Destek almak istiyorum diyen öğrenciler tez merkezi canlı destek uygulamasından bize ulaşabilir.

Örnek dokumanları inceleyebilirsiniz

 

Tez nasıl yazılır detaylı anlatım, bol dokumanlı yazıya göz atabilirsiniz. Tıklayın

Bitirme tezi nasıl yazılır inceleyin

Proje örnekleri makalesini okumak için tıklayın

Sayfaya gelen aramalar

 • Tez örnekleri ile ilgili aramalar
  örnekleri pdf
  örnekleri word
  tez merkezi konuları
  nasıl hazırlanır
  arama
  yazım kuralları
  google akademik
  yök tez merkezi
 • bitirme tezi nasıl yazılır

 

Yüksek lisans tez örnekleri makalesini incelemek için tıklayın

Doktora tez örneklerine ulaşmak için tıklayın

11 Ekim 2015
22.052 kez görüntülendi