Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Yüksek lisans tez hazırlama örnekleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

yüksek lisans tez hazırlamaYüksek lisans tez hazirlama ile ilgili lisansüstü, master, MBA,  öğrencilerinden birçok talep gelmektedir. Yüksek lisans öğrencisiyim yazım dönemine geldim, yüksek lisans tez hazırlamam lazım, nasıl hazırlayabilirim, örnek yüksek lisans tez hazırlama örneklerine nereden ulaşabilirim diye bizden destek talep etmektedir.

Yüksek lisans tez hazırlama

Yüksek lisans öğrencilerinden lisans öğrencilerine nazaran daha akademik özelliklere sahip tez yazmaları beklenir. Lisans döneminde yazım esnasında gösterilen tolerans bu seviyede beklenmeyebilir. Benzer şekilde doktora öğrencilerine de yüksek lisans öğrencilerine gösterilen anlayış gösterilmez. Bu yüzden akademik seviyede onay alacak forma nasıl ulaşabilir, lisansüstü tez nasıl hazırlanır, lisansüstü tez örnekleri ile bilgi vermek isteriz.

Yüksek lisans tez hazırlama aşamaları

Yüksek lisans tez hazırlama süreçleri nelerdir, hangi süreçlerden, hangi aşamalardan geçerek yazılır, hangi kurallara dikkat edilmeli, yazarken nelere dikkat etmeliyim, yazdırmak istesem ücretleri, fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz, hangi merkezlerden destek alabilirim, istanbul, Ankara, İzmir de merkez var mı, kılavuz örneklerine nereden ulaşabilirim, ne kadar sürede yazılır, danışmanlık hizmeti veriyor musunuz, ne zaman teslim edilir, yazım kılavuzuna nereden ulaşabilirim, nasıl temin edebilirim en çok sorulan sorular olma özelliğine sahiptir. Mümkün olduğunca bu sorulara yanıt vermekteyiz.

Bu yazıyı okuyun  Dünya ekonomisi dersi ödev proje

Tez hazırlama, danışman hocanızın konusu önerisi yapmanızı istemeyle başlar, konu belirlendikten sonra konu onayı alınır, literatür taraması yapılır, taslağı oluşturulur ve yazım süreci başlar. En son üniversitenizin yazım kılavuzuna göre düzenlemesi ile sona erer. Tez bölümleri yazısını incelemenizi tavsiye ederiz.

Yüksek lisans tez hazırlama ile ilgili dokümanlar

 

akademik tez danışmanı

Sitemize gelen taleplerden birini sizinle paylaşmak istiyorum. 

Bu sene üniversiteden mezun olacağım. Tez yazmak gerekiyor. Fakat, tez nasıl yazılır bilmiyorum. Tez yazımında sizden nasıl destek alabiliyorum. Bir de spss analizi konusunda destek veriyor musunuz?

Bu yazıyı okuyun  Emeklilik fonları ödev tez proje

Cevap: 

Birçok öğrenci tez nasıl yazılır bilmiyor. Bu yüzden aşağıdaki linkleri incelemenizi tavsiye ediyorum. Spss analizi için destek veriyoruz. Destek almak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

08 Kasım 2016
9 kez görüntülendi
Share
WhatsApp WhatsApp'tan yazın