hakkımızda

Akademik Danışmanlık Merkezi

Tez merkezi olarak hakkimizda size kısaca bilgi vermek istiyorum. 15 yıldan beri lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine özel ders, ödev, proje, tez yazımı desteği veren Boğaziçi Eğitim Danışmanlık firmasına bağlı faaliyet göstermekteyiz.

Üniversite öğrencilerine özel ders hizmeti ile çalışmaya başladık.  Üniversite öğrencilerinden gelen ödev yardımı , tez hazırlama ve yazımında destek üniversite öğrencilerine yardımcı olmaya başladık.

Hakkımızda Bilmeniz Gerekenler

Akademik danışmanlık merkezi olarak Türkiye’deki üniversitelerde okuyan lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine hizmet vermekle beraber, yurt dışında yaşayan, okuyan öğrencilere de yardımcı olmaktadır. Akademik çalışmalar Türkçe ve İngilizce olarak yapılmaktadır.

Nerede hizmet vermekteyiz

Merkezimiz İstanbulda olmasına rağmen, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kayseri, Trabzon ve diğer illerdeki öğrencilere ödev yapılır, proje hazırlanır, tez yazılır. Bunun yanında Kıbrıs, Amerika, İngiltere, Almanya, İtalya, Fransa, Rusya ve diğer ülkelerdeki öğrencilere de homework, assignment, take home exam, paper, essay hazırlanır. Kısaca Türkiye’deki ve Yurtdışındaki öğrencilere destek vermekteyiz.

En iyi Akademik Danışmanlık 

En iyi hizmet veren sitede bulunmaktasınız. Uzun yıllardan beri lisans, yüksek lisans, master, tezli ve tezsiz yüksek lisans öğrencilerine yardımcı olduk. Ödev, proje, makale, essay ve tez yazımında hizmet veren sitemiz size de destek vermeye hazır.

Ekibimiz Kimlerden Oluşuyor

Destek veren ekibimiz yüksek lisans ve doktora sürecinde olan akademisyenlerden oluşmaktadır. Bilimsel araştırma ve yazım tekniklerine hakim kişilerden oluşmaktadır.

Ücretsiz sunduğumuz hizmetler

Öncelikle tez konusu bulmak isteyen öğrencilere yardımcı olmaktayız. Konu arayan tüm öğrencilere ip ucu vermekteyiz. Bunun yanında tez örnekleri arayan öğrencilere de ücretsiz yardımcı olmaktayız.

Ücretli Verdiğimiz Destek

Aşağıdaki konularda bizden destek alabilirsiniz

  • Tez hazırlama
  • Proje
  • Makale
  • Ödev
  • Essay
  • İntihal oranı düşürme

Ücretler Ne Kadar

Tez hazırlama ücretleri ve diğer akademik hizmetlerin fiyatları ile ilgili standart fiyatlama yapmamaktayız. Bunun için iletişim kanallarından bize ulaşmanız gerekir.

Sistem Nasıl İşlemektedir

Kısaca sistemin işleyişinden bahsetmek istiyorum. Gelen talebi ilk önce bize mail üzerinden bize iletmeniz gerekir. Ekibimiz talebinizi inceleyerek size fiyat bilgisi için geri dönüş yapar. Onay vermeniz halinde çalışmaya başlarız. Çalışmanız ile ilgili belirli sürelerde size bilgi veririz. Tamamen gizlilik prensibine dayalı olduğumuz için bize güvenebilirsiniz.

Hakkımızda yazısını sosyal medyada paylaşmanızı rica ederiz.

Lütfen! Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?
Share
Share
Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?