Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Bitirme ödev konusu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bitirme ödev konusu bulmada lisans, yüksek lisans, master, MBA, doktora öğrencilerine yardımcı olmaktayız. Bitirme ödevi hazırlamak durumunda olan öğrencilerin ödeve başlamadan en çok zorlandıkları konulardan biri ödevin konusunu tespit etmektir.

Hazırlanacak olan ödevin konusu orijinal olmalı, benzersiz olmalı, başkaları tarafından çok işlenmemiş olması beklendiği durumlarda ödev konusu bulmak daha önemli hale gelir.

Bitirme ödevi konusu hakkında destek almak isteyen öğrenciler bize detaylı bilgi vermeleri gerekir. Ders adı, ödev adı, teslim tarihi, hocanızın dikkat edilmesini istediği öncelikli konular, bunları bize yollamanız gerekir.

Bitirme ödevi konusu bulma, tez konusu bulma ile ilgili makaleyi okumak için tıklayın

Aşağıdaki dökumanları inceleyebilirsiniz

akademik tez danışmanı

Sitemize gelen taleplerden birini sizinle paylaşmak istiyorum. 

Bu yazıyı okuyun  Bilgisayar Mühendisliği ödev proje tez

Bu sene üniversiteden mezun olacağım. Tez yazmak gerekiyor. Fakat, tez nasıl yazılır bilmiyorum. Tez yazımında sizden nasıl destek alabiliyorum. Bir de spss analizi konusunda destek veriyor musunuz?

Cevap: 

Birçok öğrenci tez nasıl yazılır bilmiyor. Bu yüzden aşağıdaki linkleri incelemenizi tavsiye ediyorum. Spss analizi için destek veriyoruz. Destek almak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

11 Ekim 2015
4 kez görüntülendi
Share
WhatsApp WhatsApp'tan yazın