Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Gizlilik

Gizlilik, ödev, tez , proje yaptırmak isteyen öğrenciler ile aramızdaki en önemli prensibimizdir. Ödev yaptırmak, proje hazırlatmak isteyen, makale yazdırmak, tez yazdırmak isteyen öğrencilerin tüm bilgileri bizde gizlidir, öğretmen öğrenciyi, öğrenci ödevi yapanı tanımaz. Bu şekilde güven duyma ile ilgili hiçbir sorun yaşamayacağınızı bildirmek isteriz.

Tüm akademik çalışmalarımız gizlilik prensibi içinde ilerler. Ödev yapımı, proje hazırlanması, tez yazılması ile ilgili sitemize başvuranların bilgileri tarafımızca kaydedilmez. Birçok durumda ad dışında bilgi talep etmeyiz, isterlerse öğrenciler bize takma isim, rumuz ile de başvurabilir. Bizim için kime ödev yaptığımız önemli değildir, yaptığımız ödev, tez, proje önemlidir. Gizlilik bizim en önemli özelliklerimizden biridir.

Çalışma prensiplerimiz ödev, proje, tez yazdırmak isteyen öğrencilerin lehine yaptığımız düzenlemeleri içerir. Bilgilerin gizli kalması, hızlı, zamanında teslim , uygun hesaplı çalışma bizim en önemli prensiplerimizdir. Bizimle çalışmayı seçen lisans, yüksek lisans, master, doktora öğrencileri bizi bu özelliklerimiz için seçmektedir.

Gizlilik prensiplerimiz sayesinde Türkiyedeki, Kıbrıstaki öğrencilerin yanında , yurt dışındaki öğrenciler de çalışmak için bizi seçmektedir. Bize ulaşan öğrenciler, referans ile ulaşmaktadır, bu bile verdiğimiz güveni göstermektedir.

Odevtezproje sitesi olarak sitemize başvuran öğrencilerin tüm bilgilerinin saklı kalacağı konusunda güvence vermekteyiz. Bilgiler tamamen özel olup , tarafımız dışında ödevi yapan hocalar dahil kimse ile paylaşıma açılmamaktadır. Yaptırmayı düşündüğünüz akademik çalışmalar ile ilgili bize güvenmenizi ve bize başvuruda bulunmanız gerektiğini ifade etmek isteriz.

Talebinizi İletin

Kısa sürede dönüş yapacağız.
Talep Formu
Gönder
Lütfen! Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?
Share
Share

Talebinizi İletin

Kısa sürede dönüş yapacağız.
Talep Formu
Gönder
close-link
WhatsApp'tan yazın