Proje merkezi olarak proje yaptırmak, hazırlatmak isteyen lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine bilimsel akademik proje hazırlama desteği vermekteyiz. Proje ödevi üniversite öğrencilerine en çok verilen ödevlerden biridir. Haftalık, aylık dönemlik, yıllık proje ödevi verildiği gibi bitirme projesi de verilmektedir. Proje hazırlama teknik bir iştir, bu yüzden öğrencilerin proje nasıl hazırlanır bunu çok iyi öğrenmeleri gerekir. Proje örnekleri makalesini okuyabilirsiniz.

Proje merkezi

 

Proje nasıl hazırlanır yazsını okuyabilirsiniz. Tıklayın

Proje merkezi olarak lisans bitirme projesi , yüksek lisans bitirme projesi , master projesi, tezsiz yüksek lisans projesi hazırlama çalışmalarını yürütmekteyiz. Bilimsel kriterlere göre proje nasıl hazırlanması gerekiyorsa, projenizi hazırlayıp teslim etmekteyiz. Lisans projesi, yüksek lisans projesi, master projesi hazırlama hakkında deneyimli, bilgi birikimi olan, birçok proje hazırlama noktasında çalışmış ekibimiz sizlere de proje hazırlama konusunda yardımcı olacaktır.

Türkiyedeki üniversitelerde öğrenim gören mühendislik öğrencilerine endüstri, makine, mimarlık, inşaat, elektrik, elektronik, matlab projeleri hazırladığımız gibi sosyal bilimler ile de , işletme, iktisat, ekonomi, muhasebe, uluslararası ilişkiler, ulsulararası ticaret gibi konularda da proje hazırlamaktayız. Projeler ingilizce ve türkçe hazırlanabilir.

Projem var, projemi hazırlatmak, projemi yaptırmak istiyorum diyen öğrencilerin geç kalmamaları, en erken zamanda tarafımıza bilgi vermeleri önemlidir. Son zamana kalan, teslimine günler kala proje hazırlama sıkıntılı olabilir, bu yüzden ne kadar erken başvuru yaparsanız o kadar iyi olacaktır. Proje bilgileriniz ile birlikte ihtiyaç duyduğumuz bilgiler; proje teslim tarihi, proje hocanızın özellikle altını çizdiği noktalar, proje kaç sayfa olacak, kaç kelime olacak , proje türkçe mi yoksa ingilizce mi hazırlanacak .

İletişim sayfasından projeniz ile alakalı detaylı bilgi verebilirsiniz.

Lütfen! Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?
Share
Share
WhatsApp'tan yazın