tez ücretleriTez ücretleri nedir, lisans tezi fiyatları ne kadar, tez yazdırmak istesem kaç lira şeklinde birçok soru hem lisans, hem de yüksek lisans öğrencileri tarafından tarafımıza sorulmaktadır. Öncelikle şunu ifade etmek gerekir ki, yazım ücretleri lisans düzeyinde de olsa master düzeyinde de olsa çok yüksek değildir.

Tez ücretleri

Tez fiyatları her öğrenciye göre ucuz ya da pahalı diye değişebilir. Her ne kadar öğrencilerin ekonomik durumu birbirinden farklı olsa da tez yazdırmak istiyorum diyen öğrencilerin ortalama olarak ödemeyi kabul ettikleri bir ücret mutlaka var.  Bu yüzden öğrenciler bunun bir fiyatı olduğunun farkında. Ücretler nedir diye lisans, yüksek lisans öğrencilerinin sorma nedeni daha çok fiyat almak içindir.

Peki tez yazdırmak kaç para? Öncelikle fiyatlandırma için sayfa sayısı ve teslim tarihi en önemli değişkendir. Meblağ bu iki kritere göre belirlenmekte. Tez yazan merkezimizi arayan öğrencilere sorduğumuz ilk iki soru kaç sayfa yazılacak ve ne kadar süre olduğudur. Eğer ortalama zaman varsa ve ortalama sayfa aralığındaysa, tez ücretleri pahalı olmayacaktır.

Bu yazıyı okuyun  Mechanical Engineering Laboratory

Ucuz tez yazdırmak için mutlaka bu hizmeti son zamana bırakmayın. Uzun zaman varken müracaat ederseniz ucuz tez yazdırabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse 1 ay, 45 gün zaman içinde gelen öğrenciler ucuz fiyatlardan tez alabilir. Fakat son 1 hafta, 10 gün kala, hatta son 3 gün varken gelen öğrenciler uygun ücretlerden yararlanamayabilir. Bitirme projesi fiyatları yazısını okuyabilirsiniz.

İlanları kontrol eden öğrencilere tavsiyem sadece ücret odaklı bakmamalarıdır. Kaliteli iş her zaman biraz daha pahalı olabilir. Buna dikkat edin ki başınız ağrımasın. Tez yazım fiyatlarımız için bize ulaşmanız yeterlidir.

 • yazdırmak kaç para
  parayla yazdıran var mı
  yazdırma
  yazdırma merkezleri
  yazdırmak istiyorum
  yazılır ilanları
  düzenleme ücretleri
En uygun tez ücretleri ne kadar
Tagged on:

Bir cevap yazın

Share
WhatsApp'tan yazın