Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Tez yazdırma fiyatları

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

tez yazdırma fiyatları

Tez yazdırma fiyatları hakkında bilgi almak isteyen birçok öğrenci bize başvurmaktadır. Tez hazırlama dönemine gelen öğrenciler, mezun olabilmek için bitirme tezi hazırlama ya da bitirme projesi hazırlama ile sorumludur, aksi takdirde mezun olamazlar.

Çeşitli sebeplerden dolayı, tez hazırlayamayan öğrenciler akademik destek alma yolunu tercih eder. En kolay araştırma yöntemi de internetten arama yaparak ulaşma olduğu için tez fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum yazınca bu site karşınıza çıkmaktadır. Tez yazdırma ücretleri ne kadar, standard ücret var mı ya da fiyatlandırma neye göre değişmektedir. Tez merkezleri içinde en güvenilir merkez olduğumuzu ifade edebiliriz.

Tez yazdırma fiyatları

Tez yazım ücretleri için sabit fiyat olmaz, yapılmak istenen çalışmaya göre ücret verilir. Sayfa sayısı, teslim tarihi, konunun kaynaklarına erişim zorluğu aslında tez yazdırma ücretlerini birebir etkiler. Bu yüzden detaylı bilgi vermeniz gerekir.

Bu yazıyı okuyun  Gemi makineleri işletme mühendisliği ödev tez proje konusu

İngilizce tez yazdırma ile Türkçe olması arasında fiyat farkı var mı diye soranlar olmaktadır, elbette var, Türkçe yazanlar çok fazla ancak İngilizce yazanlar çok az, bu yüzden ücret farkı olması son derece normal.

Ücretleri etkileyen faktörler

Tez konusu

Tez yazdırma ücretlerini belirleyen etmenlerden biri de tez konusudur. Bu, ücret belirlemede önemli mi, evet önemli çünkü kaynaklara ulaşılması kolay olan tez konusunu hazırlamak son derece kolayken, kaynağı olmayan konuyu hazırlamak zordur.

Sayfa sayısı

Ücretleri belirleyen özelliklerden biri de sayfa sayısıdır. Bitirme tezi sayfa sayısı ile yüksek lisans tezi sayfa sayısı bu yüzden önemlidir.

Tez hazırlatmak gibi düşünceye sahip öğrenciler ne yapmalı, öncelikle detaylı mail atmaları gerekir, sayfa sayısı, ne zaman teslim edileceği, İngilizce mi yoksa Türkçe mi olacağı, tez konusunu bildirmeleri gerekir. Fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi almak için okuyabilirsiniz.

Tez hazırlamak isteyenler için sitemiz aynı zamanda arşiv niteliğindedir, tez yazım aşamaları, tez konusu belirleme, tez düzenlemesi, tez örnekleri, proje örnekleri hakkında bilgi edinmek isteyenler yeterli bilgiye erişebilir.

Bu yazıyı okuyun  Girişimcilik KOBİ yönetimi dersi ödev proje yapılır

Verdiğimiz hizmetler

Hangi alanlarda destek verdiğimizi tekrar etmek gerekirse, ödev hazırlama, proje hazırlama, makale hazırlama alanlarında lisans, master, yüksek lisans, tezsiz öğrencilere hizmet vermekteyiz.

Yüksek lisans tezi yazdırma fiyatları

Yazılan tezlerin büyük bir kısmı yüksek lisans öğrencilerine aittir. Lisans öğrencilerinden farklı olarak yüksek lisans öğrencileri biraz daha uzmanlaşmış tez yazmaları gerekir. Tez konusu biraz daha sınırlı olmalı ve daha detaylı incelenmesi gerekir. Bu yüzden yazımı lisansa oranla daha zordur. Yüksek lisans tezi yazdırma ücretleri biraz daha pahalı olabilir.

Parayla tez yazanlar

Para karşılığında tez yazan kurumlar ve öğrenciler mevcuttur. Buralarda tez yazım kurallarına uygun şekilde tez yazılmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer şehirlerde tez danışmanlığı altında tez yazan birçok yer mevcuttur.

Tez danışmanlık firmaların yazım ücretleri

Danışmanlık şirketleri daha organize oldukları için güvenilir tez yazdıracağınız yerlerdir. Bireysel yazanlara oranla ulaşmanız, sorunları çözmeniz daha kolay olur. Herhangi bir aksilik durumunda başka bir ekip ile size danışmanlık verebilirler. Bu yüzden fiyatları biraz yüksek olabilir.

Bu yazıyı okuyun  iktisat ekonomi bölümü ödev tez proje

Tez yazdırmak istiyorum

Yüksek lisans tezi yazdırmak, bitirme tezimi yazdırmak istiyorum diyen birçok öğrenci var. Güvenilir, gizliliğe dikkat eden yerleri tercih eden öğrenciler bizimle çalışmayı tercih eder. Siz de içiniz rahat bir şekilde bizden destek alabilirsiniz.

  • tez yazdırmak istiyorum
  • tez yazdırmak suç mu
  • tez yazdırma forum
  • güvenilir tez yazdırma
  • parayla tez yazdıran var mı
  • tez yazdırma ekşi
  • tez düzenleme ücretleri
  • tez yazdırma istanbul
akademik tez danışmanı

Sitemize gelen taleplerden birini sizinle paylaşmak istiyorum. 

Bu sene üniversiteden mezun olacağım. Tez yazmak gerekiyor. Fakat, tez nasıl yazılır bilmiyorum. Tez yazımında sizden nasıl destek alabiliyorum. Bir de spss analizi konusunda destek veriyor musunuz?

Cevap: 

Birçok öğrenci tez nasıl yazılır bilmiyor. Bu yüzden aşağıdaki linkleri incelemenizi tavsiye ediyorum. Spss analizi için destek veriyoruz. Destek almak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

29 Kasım 2015
6 kez görüntülendi
Share
WhatsApp WhatsApp'tan yazın