Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Bitirme projesi fiyatları

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bitirme projesi fiyatları, mezun olmak isteyen öğrencilerin hazırlaması zorunlu olan akademik çalışmadır. Proje yaptırmak isteyen lisans, yüksek lisans öğrencileri, ücretler nedir, kaç liraya yapıyorsunuz, fiyatlar ne kadar diye bize ulaşmaktadır.

Bitirme projesi fiyatları

Tezsiz yüksek lisans bitirme projesi fiyatları değişmektedir. Peki neye göre değişmekte? Teslim edilecek tarihe ve sayfa sayısına göre proje ücretleri belirlenmektedir. Gelen talepler doğrultusunda 1 ayda yapılması gereken projeler, bazen 1 hafta kala bize ulaşan taleplere de fiyat vermekteyiz.

 

Bitirme projesi fiyatları

Tezsiz yüksek lisans proje ödevi yaptırmak istiyorum kaç para diye bize ulaşan öğrencilere kısa süre içinde yanıt vermekteyiz. Ödev hazırlama ile ilgili konu, uygulama var mı, bölüm, varsa proje taslağı, bunların bilgisinin maille bize ulaştırılması gerekir. Bitirme tez fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Tez fiyatları ile tezsiz proje ücretleri arasında fark var mı, ikisi arasında fiyatlar birbirine paraleldir. Proje hazırlayan kişinin eğer zamanı varsa uygun ücretlerde proje hazırlama durumu söz konusu olabilir. Akademik destek almak isteyen öğrenciler ne kadar erken başvurursa o kadar uygun şartlardan hizmet alabilirler.

Bu yazıyı okuyun  Mimarlık ArchiCad çizim

Bitirme projesi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

akademik tez danışmanı

Sitemize gelen taleplerden birini sizinle paylaşmak istiyorum. 

Bu sene üniversiteden mezun olacağım. Tez yazmak gerekiyor. Fakat, tez nasıl yazılır bilmiyorum. Tez yazımında sizden nasıl destek alabiliyorum. Bir de spss analizi konusunda destek veriyor musunuz?

Cevap: 

Birçok öğrenci tez nasıl yazılır bilmiyor. Bu yüzden aşağıdaki linkleri incelemenizi tavsiye ediyorum. Spss analizi için destek veriyoruz. Destek almak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

16 Haziran 2017
15 kez görüntülendi
Share
WhatsApp WhatsApp'tan yazın