Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Bitirme projesi fiyatları

Bitirme projesi fiyatları, mezun olmak isteyen öğrencilerin hazırlaması zorunlu olan akademik çalışmadır. Proje yaptırmak isteyen lisans, yüksek lisans öğrencileri, ücretler nedir, kaç liraya yapıyorsunuz, fiyatlar ne kadar diye bize ulaşmaktadır.

Bitirme projesi fiyatları

Tezsiz yüksek lisans bitirme projesi fiyatları değişmektedir. Peki neye göre değişmekte? Teslim edilecek tarihe ve sayfa sayısına göre proje ücretleri belirlenmektedir. Gelen talepler doğrultusunda 1 ayda yapılması gereken projeler, bazen 1 hafta kala bize ulaşan taleplere de fiyat vermekteyiz.

 

Bitirme projesi fiyatları

Tezsiz yüksek lisans proje ödevi yaptırmak istiyorum kaç para diye bize ulaşan öğrencilere kısa süre içinde yanıt vermekteyiz. Ödev hazırlama ile ilgili konu, uygulama var mı, bölüm, varsa proje taslağı, bunların bilgisinin maille bize ulaştırılması gerekir. Bitirme tez fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Tez fiyatları ile tezsiz proje ücretleri arasında fark var mı, ikisi arasında fiyatlar birbirine paraleldir. Proje hazırlayan kişinin eğer zamanı varsa uygun ücretlerde proje hazırlama durumu söz konusu olabilir. Akademik destek almak isteyen öğrenciler ne kadar erken başvurursa o kadar uygun şartlardan hizmet alabilirler.

Bu yazıyı okuyun  İnşaat Mühendisliği

Bitirme projesi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Talebinizi İletin

Kısa sürede dönüş yapacağız.
Talep Formu
Gönder
16 Haziran 2017
2.211 kez görüntülendi
Share

Talebinizi İletin

Kısa sürede dönüş yapacağız.
Talep Formu
Gönder
close-link
WhatsApp'tan yazın