intihal raporu1 saatte intihal raporu verilir. Akademik çalışma yapan öğrencilere, akademisyenlere benzerlik belgesini 1 saat içinde teslim etmekteyiz. İntihal sorununu yaşamayan öğrenci neredeyse yok gibidir. Lisans, master, tezli ya da tezsiz yüksek lisans yapan öğrenciler ile birlikte doktora öğrencileri akademik çalışmalarını yazarken benzerlik oranını belirli sınırlar içinde tutmak için rapor almaya ihtiyaç duyar.

1 saatte intihal raporu verilir kısaca açmak gerekirse, hangi programdan rapor veriyoruz bunu izah edelim. En yaygın iki program var. Turnitin ve iThenticate . Bu iki intihal programının çok fazla kullanılmasının nedeni, taradığı akademik yayının çok fazla olması ve raporlarının daha anlaşılır olmasıdır. Biz iThenticate programını kullanmaktayız. Turnitin ile aynı veritabanı taradığı için aynı sonuçlara ulaşmaktayız.

1 saatte intihal raporu verilir

1 saatte intihal raporu almak için yapmanız gerekenler nelerdir; Tezinizi mail ile bize yollamaktır. Bazı öğrenciler tezini yollarken aklına soru işareti gelebilir. Şöyle ifade edelim, yazdığınız tezi, sizden başka birisinin kullanması asla mümkün değildir, bu yüzden bize yollamanız durumunda sıfır risk yaşarsınız. Yapmanız gereken diğer madde, ödemeyi size verilen hesap numarasına yapıp, dekontu bize atmanızdır. Dekont tarafımıza ulaştıktan 1 saat sonra, rapor mail adresinize mail ile iletilecektir.

1 saatte intihal raporunu aldıktan sonra yapmanız gereken; eğer benzerlik oranı üniversitenizin kabul ettiği orandan düşükse enstitüye tezinizi teslim edebilirsiniz. Yok eğer benzerlik oranı yüksek çıktıysa, kabul edilebilir orana kadar intihal düşürmesi yapmanız gerekir.

İntihal düşürme çalışmasını kısa süreler içinde yapıp teslim etmekteyiz. İntihal düşürmesi yaptırmak isteyen öğrencilerin yapması gereken bize hemen ulaşmalarıdır.

Rapor Almak İstiyorum

Aşağıdaki formu doldurup yollayabilirsiniz. Size hemen dönüş yapılacaktır.

Hemen ücretsiz intihal raporu alın
Tagged on:

Bir yanıt yazın

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?