Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Hemen ücretsiz intihal raporu alın

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

intihal raporu1 saatte intihal raporu verilir. Akademik çalışma yapan öğrencilere, akademisyenlere benzerlik belgesini 1 saat içinde teslim etmekteyiz. İntihal sorununu yaşamayan öğrenci neredeyse yok gibidir. Lisans, master, tezli ya da tezsiz yüksek lisans yapan öğrenciler ile birlikte doktora öğrencileri akademik çalışmalarını yazarken benzerlik oranını belirli sınırlar içinde tutmak için rapor almaya ihtiyaç duyar.

1 saatte intihal raporu verilir kısaca açmak gerekirse, hangi programdan rapor veriyoruz bunu izah edelim. En yaygın iki program var. Turnitin ve iThenticate . Bu iki intihal programının çok fazla kullanılmasının nedeni, taradığı akademik yayının çok fazla olması ve raporlarının daha anlaşılır olmasıdır. Biz iThenticate programını kullanmaktayız. Turnitin ile aynı veritabanı taradığı için aynı sonuçlara ulaşmaktayız.

1 saatte intihal raporu verilir

1 saatte intihal raporu almak için yapmanız gerekenler nelerdir; Tezinizi mail ile bize yollamaktır. Bazı öğrenciler tezini yollarken aklına soru işareti gelebilir. Şöyle ifade edelim, yazdığınız tezi, sizden başka birisinin kullanması asla mümkün değildir, bu yüzden bize yollamanız durumunda sıfır risk yaşarsınız. Yapmanız gereken diğer madde, ödemeyi size verilen hesap numarasına yapıp, dekontu bize atmanızdır. Dekont tarafımıza ulaştıktan 1 saat sonra, rapor mail adresinize mail ile iletilecektir.

Bu yazıyı okuyun  İşletmeye Giriş

1 saatte intihal raporunu aldıktan sonra yapmanız gereken; eğer benzerlik oranı üniversitenizin kabul ettiği orandan düşükse enstitüye tezinizi teslim edebilirsiniz. Yok eğer benzerlik oranı yüksek çıktıysa, kabul edilebilir orana kadar intihal düşürmesi yapmanız gerekir.

İntihal düşürme çalışmasını kısa süreler içinde yapıp teslim etmekteyiz. İntihal düşürmesi yaptırmak isteyen öğrencilerin yapması gereken bize hemen ulaşmalarıdır.

Rapor Almak İstiyorum

Aşağıdaki formu doldurup yollayabilirsiniz. Size hemen dönüş yapılacaktır.

akademik tez danışmanı

Sitemize gelen taleplerden birini sizinle paylaşmak istiyorum. 

Bu sene üniversiteden mezun olacağım. Tez yazmak gerekiyor. Fakat, tez nasıl yazılır bilmiyorum. Tez yazımında sizden nasıl destek alabiliyorum. Bir de spss analizi konusunda destek veriyor musunuz?

Cevap: 

Birçok öğrenci tez nasıl yazılır bilmiyor. Bu yüzden aşağıdaki linkleri incelemenizi tavsiye ediyorum. Spss analizi için destek veriyoruz. Destek almak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

16 Haziran 2017
6 kez görüntülendi
Etiketler:
Share
WhatsApp WhatsApp'tan yazın