Biyoistatistik ödev yapılır

Biyoistatistik ödev yapılır, proje hazırlanır, tez için istatistik analizi yapılır.  Son dönemde öğrencilerin ilgi duyduğu bölümlerden biri olan biyoistatistik ödev hazırlama, proje yazımı, tez hazırlama hakkında akademik hizmet vermekteyiz.

Daha çok analiz çalışması yapılan bölümdeki öğrencilerin sorun yaşadığı derslerde, öğrencilere hızlı garantili destek vermekteyiz. Sağlık bölümlerinde okuyan öğrencilerin de ders olarak aldıkları biyoistatistik, aynı zamanda yüksek lisans, master öğrencilerinin tez hazırlama aşamasında tezlerinde kullanmaları gereken analizleri de içermektedir.

Biyoistatistik ödev yapılır

Biyolojik araştırmaları, istatistik analizi ile birleştirdiği için uygulama alanı oldukça geniştir. Özellikle sağlık alanında gerekli olduğu için her gecen gün büyüme trendinde olduğunu söyleyebiliriz.

Hangi bölüm öğrencileri dersi almaktadır. İstatistik öğrencileri yanında, hemşirelik, tıp, sağlık bilimleri, sosyal bilimler öğrencilerine gerek lisans, gerek yüksek lisans tezli ya da tezsiz olarak verilmektedir. İstanbul’da, Ankara’da, İzmir’de eğitim alan öğrenciler biyoistatistik bölümünde yüksek lisans düzeyinde eğitim alabilir.

Biyoistatistik proje yapılır

Tez konusu seçmek isteyen öğrenciler için hangi konu seçilebilir, tez konusu ne olabilir, proje konusu belirlemek istiyorum diyen öğrencilere konu önerisinde yardımcı olmaktayız. Bunun yanında tez hazırlayan, proje hazırlayan öğrenciler için analiz gerektiren çalışmalarda yardımcı olmaktayız. Hastalar üzerinde anket analizi, anket uygulaması ve verilerin SPSS analizi konusunda destek vermekteyiz. Tez konuları arayan öğrenciler için ziyaret edebilir.

Tez için Biyoistatistik analizi yapılır

Siteye gelen en fazla taleplerden biri de hem lisans hem de yüksek lisans düzeyinde analiz istekleridir. Bizden hizmet almak isteyen öğrencilere kısa sürede yardımcı olmaktayız. Analiz yaptırmak istiyorum diyen üniversite öğrencilerine yardımcı olmaktayız.

Biyoistatistik ödev örnekleri

Talep eden öğrenciler olması durumunda örnek olarak hazırladığımız ödevleri, projeleri paylaşmaktayız. Bunun yanında örnek projeleri de bizden talep edebilirsiniz.

Talep gelen bölümler

  • Tıp fakültesi
  • Diş hekimliği fakültesi
  • Biyoistatistik
  • Biyoloji bölümü
  • Mikrobiyoloji
  • Hemşirelik
Biyoistatistik ödev proje tez
Tagged on:

Bir cevap yazın

Share
WhatsApp'tan yazın