Yüksek lisans proje ücretleri son zamanlarda en sık aranan kelimelerden biri haline geldi. Özellikle yüksek lisansını tezsiz olarak yapan öğrenciler ders dönemini tamamladıktan sonra proje yazımına geçer. Bu nedenle, öğrenciler proje nasıl hazırlanır, proje konusu nasıl bulunur gibi kelimeleri arar.

Yüksek lisans proje ücretleri bölüm, enstitü ve konuya göre farklılık göstermektedir. Bunun yanında tezsiz projeler için kalan süre de fiyatları etkileyebilir. Örnek vermek gerekirse, 3 aylık sürede hazırlanması gereken proje ile son haftada talep edilen çalışma fiyatları farklı olacaktır.

Yüksek lisans proje ücretleri ne kadar

Sayfası 30 lira ile 40 lira arasında değişen ücretlerde yazım desteği vermekteyiz. Sayfa sayısı ne kadar fazla olursa toplam ücret de aynı şekilde artacaktır.  Tez yazdırma fiyatlarına paralel şekilde sayfa sayısı önem taşımaktadır. Bitirme projesi yaptırmak isteyen öğrenciler için de sayfa sayısı önemli yer tutmaktadır.

Bu yazıyı okuyun  Tez hazırlama lisans ve yüksek lisans için nasıl yapılır ( güncel )

1 haftada yüksek lisans projesi teslim ediyoruz

Çok iddialı olabilir. Ancak bir haftada yüksek lisans projelerini tamamlayarak teslim ediyoruz. Proje yazım kılavuzuna göre düzenleme yaparak veriyoruz. Üstelik intihal programından rapor alarak %20 nin altında öğrenciye teslim ediyoruz. Bir haftada yüksek lisans projesi yazan tek ekibiz. Kısa sürede odaklanıp proje yazım desteği verdiğimiz ücretleri konu, sayfa sayısı ve teslim tarihine göre belirlemekteyiz.

Hangi bölümler için kısa sürede proje yazıyoruz

Genelde tüm bölümler için proje teslimi yapmaktayız. İşletme, yönetim organizasyon, insan kaynakları, iş sağlığı ve güvenliği, eğitim, muhasebe denetim, klinik psikoloji, bankacılık, eğitim denetimi, endüstri mühendisliği ve diğer bölümler için destek olmaktayız.

Tezsiz yüksek lisans proje fiyatları ne kadar

Tam olarak fiyatları belirleme için sizden konuyu, teslime kalan gün sayısını ve yazılması gereken sayfa sayısını bize bildirmeniz lazım. Birçok çalışma yaptığımız için bize güvenebilirsiniz.

Tezsiz proje hazırlayan yerler

Proje yazan yerler içinde güvenebileceğiniz bir yer oluşturmak için yola çıktık. Özellikle referanslar sayfasına göz atmanızı öneririz. Proje yaptırmak isteyip de bizden destek alan öğrencilerin hakkımızda yazdığı görüşler sizin için yol gösterecektir. Bize ulaşmak için canlı konuşma penceresinden ya da whatsapp iletişim hattından yazabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyun  Tez proje merkezi

 

 

Yüksek lisans proje ücretleri
Share
WhatsApp'tan yazın