Bitirme tezi fiyatları, mezuniyet aşamasında özellikle lisans öğrencilerinin yazması zorunlu akademik çalışmalardan biridir. Öğrenciler tez yazdırmak istediğinde tez fiyatları ne kadar, kaç günde yazarsınız, nasıl yardımcı olabilirsiniz diye bizden destek istemektedir.

Bitirme tezi fiyatları

Lisans bitirme tez ücretleri bölümden bölüme, konuya ve hazırlanma süresine göre farklılık göstermektedir. Talep edilen tezde uygulama olup olmadığı, konusu daha önce literatürde işlenmiş mi gibi teknik konular az da olsa ücretleri etkilemektedir.

 

Bitirme tezi fiyatları

Bitirme tezimi yazdırmak istiyorum, kaç lira ödemem lazım, kaç liraya yazıyorsunuz diye bize ulaşan birçok lisans öğrencisi mevcuttur. Öncelikle fiyatları belirlemek için tez konusuna, kaç sayfa yazılacağına ve kaç gününüz olduğunu bize bildirmeniz gerekir. Bunun yanında proje yazım desteğimiz de mevcuttur. Bitirme proje fiyatları için de aynı süreci takip etmekteyiz. Bitirme tezi örneklerini inceleyebilirsiniz.

 

Bitirme tez fiyatları sosyal bilimler için neredeyse yakındır. Ancak uygulama olması durumu değiştirir. Çünkü istatistik analizini her tez yazan kabul etmez. Çoğu kişi sadece literatür taraması olarak yapıp teslim eder. Spss analiz yapılması gerekiyorsa bitirme tez fiyatlarına ekstra olarak yansır.

Bu yazıyı okuyun  işletme ekonomi için oyun teorisi dersi ödev proje yapılır

Detaylı olarak sayfa başı ücretler için tıklayın.

Bitirme tezi fiyatları ne kadar
Share
WhatsApp'tan yazın