Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Yüksek lisans bitirme projesi

Yüksek lisans bitirme projesi, yüksek lisans programlarından mezun olabilmek için yüksek lisans eğitimine devam eden öğrenciler tarafından hazırlanması gereken bir programdır. Yüksek lisans bitirme projesi hazırlamada yüksek lisans öğrencilerine yardımcı olmaktayız. Yüksek lisans bitirme projeleri, lisans bitirme projeleri gibi değildir, daha akademik, daha sınırlandırılmış konuyu işlemesi bakımından, yüksek lisans öğrencilerinin daha dikkatli olmaları gerekir.

Tez hazırlama ile ilgili makaleyi okuyabilirsiniz tez hazırlama

Yüksek lisans bitirme projesi hakkında bilgi almak için sitemize giren öğrencilere proje nasıl hazırlanır, yüksek lisans projeleri nasıl olmalıdır, proje konusu, proje örnekleri, örnek projeler sunmaktayız. Projesini bizimle yazmak isteyen, bize yaptırmak isteyen öğrencilere de proje hazırlamada akademik destek sunmaktayız. Arama yaparak bize ulaşan yüksek lisans öğrencileri arama yaparken yazdıkları anahtar kelimelere bakmak gerekirse, yüksek lisans öğrencisiyim, yüksek yapıyorum, proje hazırlamam gerekir, proje hazırlatmam gerekir, proje hazırlayan yerler, yüksek lisans projesi hazırlatmak gibi kelimeler ile gelmektedir.

Türkiye, Kıbrısta öğrenim gören yüksek lisans öğrencilerine bitirme projesi hazırladığımız gibi, yurt dışında Amerika, Almanya, İngiltere, İtalya, Fransa gibi ülkelerdeki öğrencilere de yüksek lisans bitirme projesi hazırlamaktayız. Tüm bitirme projeleriniz talep etmeniz durumunda Türkçe ya da ingilizce olarak hazırlanır. Üniversitenizin proje kılavuzuna tez yazım kılavuzuna göre düzenlenir.

Bu yazıyı okuyun  Master projesi hazırlama

Bitirme projesini bize hazırlatmak isteyen yüksek lisans, master öğrencilerinin  konuyu bize detaylı yollamaları gerekir. Teslim tarihi, kaç sayfa olacak, hangi dilde olacak ingilizce mi Türkçe mi bu bilgileri bize iletmeniz gerekir.

Talebinizi İletin

Kısa sürede dönüş yapacağız.
Talep Formu
Gönder
16 Ekim 2015
487 kez görüntülendi
Share

Talebinizi İletin

Kısa sürede dönüş yapacağız.
Talep Formu
Gönder
close-link
WhatsApp'tan yazın