Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Bitirme projesi

Bitirme projesi , lisans bölümlerinden mezun olacak öğrencilerin tez yerine proje hazırlayıp üniversiteyi bitirdikleri akademik çalışmanın adıdır. Lisans öğrencileri özellikle mühendislik ve mimarlık fakültelerinde öğrenim gören öğrenciler son sene tez yerine proje hazırlayarak mezun olurlar.

Bitirme projesi nasıl hazırlanır

Bitirme projesi nasıl hazırlanır en çok sorulan sorulardan biri olduğu için kısa süre sonra proje nasıl hazırlanır hakkında makale yazmak istiyoruz. Ancak şimdilik aşağıda bitirme projes nasıl hazırlanır ile ilgili geniş dosya bulabilirsiniz.

Bitirme projesi yaptırmak istiyorum

Öğrenciler bizi arayıp bölümüne ve konusuna göre bitirme projeleri için destek isterler. Proje ödevim var, yapan yerleri arıyorum derler. Tüm öğrencilere destek vermekteyiz.

Proje hazırlama desteği verilir

Destek almak istiyorum diyen öğrencilere bitirme konusu, bitirme önerisi, proje yazımı ve proje raporu hazırlama, proje sunumu desteği vermekteyiz. Bizimle çalışmak isteyen lisans öğrencileri, yaptırmak istedikleri akademik çalışma ile ilgili detayları bize sunmaları gerekir, ayrıca teslim tarihi ne zaman, proje kapsamı nedir, kaç sayfa olacak ya da detay nedir, bunun yanında proje dili Türkçe mi yoksa ingilizce mi olacak , bu detaylar bizim için oldukça önemlidir.

Bu yazıyı okuyun  Bilgisayar Mühendisliği ödev tez proje konusu

Aşağıdaki dokümanları inceleyebilirsiniz

  • Bitirme projesi tanımı tıklayın
  • proje kapsamı ne olmalı inceleyin
  • Proje hazırlama yöntemi incelemek için tıklayın
  • Lisans projesi hazırlarken dikkat etmeniz gerekenler tıklayın
  • Proje raporu nasıl olmalı tıklayın
  • Proje hazırlamada öğrenciden beklenen nelerdir tıklayın
  • Danışmanın yapması gerekenler nelerdir tıklayın
  • Proje amacı tıklayın
  • Yazım kılavuzu örneği tıklayın

Proje desteği almak isteyen öğrenciler ücret, fiyat bilgisi sormaktadır, tüm detayları bize maille ilettikten sonra öğrencilere fiyat, ücret hakkında bilgi verilecektir.

Talebinizi İletin

Kısa sürede dönüş yapacağız.
Talep Formu
Gönder
16 Ekim 2015
465 kez görüntülendi
Share

Talebinizi İletin

Kısa sürede dönüş yapacağız.
Talep Formu
Gönder
close-link
WhatsApp'tan yazın