Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Üniversite ödev ücretleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Türkiye’de parayla proje ve ödev yapan, tez yazan pek çok kuruluş bulunmaktadır. Öğrenciler açısından oldukça kıymetli olduğunu düşündüğümüz bu aşama verdiğimiz hizmeti eğitici konuma getirmektedir. Hazır Üniversite Ödevleri Ücretleri konusunda öteki kuruluşlardan farklı şekilde çalışmaktayız. Internet üstünden online şekilde aktif hizmet verdiğimiz gibi kurumumuza geldiğiniz takdirde de sizlere destek vermekteyiz.  

Üniversite çeviri, ödev ve tez üzerine sizlere rehberlik eden kurum olarak, uzman ekibimiz çeviri, SPSS analizi, tez, makale, ödev yapımı, istatistiksel analiz konularında sizlere hizmet vermekteyiz. Bugüne dek bizlere başvurmuş pek çok öğrenciye rehberlik yaptık.  

Türkiye’nin her yerine yayılmış şubelerimizle İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Adana, Konya, Konya, Eskişehir, Bursa, Afyon, Muğla ve Trabzon gibi pek çok şehrimizde de sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. 

 Ödev hazırlarken fen bilimlerinden sosyal bilimlere, mühendislik bölümünden tasarım bölümlerine kadar her çeşit ödevinizde kaliteli üniversitelerden mezun, doktora ve yüksek lisans yapmış ekip arkadaşlarımız ile rehberlik veriyoruz. 

Projeler ve Hazır Üniversite Ödev Ücretlerini hazırlama konusunda üniversite ve konu sınırlaması olmaksızın siz değerli öğrencilere destek oluyoruz. Herhangi bir eğitim seviyesi kısıtlaması olmamakla beraber ödev ve proje teslimleri konusunda hizmet verdiğimiz bölümler; Ekonomi, Bilgisayar Mühendisliği, Malzeme Mühendisliği, İşletme, Otomotiv Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Makina Mühendisliği, İktisat, Yazılım Mühendisliği,  Elektrik Elektronik Mühendisliği, Mimarlık Projeleri, Mimarlık Projeleri, Bilgi Sistemleri, Finans, Sosyoloji, Psikoloji, Tarih, Fizik, Kimya, Biyoloji Bölümleri, Bankacılık, Endüstriyel Tasarım, Şehir Bölge Planlama, Gıda Mühendisliği, İstatistik, Matematik, Mekatronik, Uluslararası İlişkiler, Siyaset, Hukuk,  Yönetim Bilimleri,  Fransızca,  İngilizce Eğitim,  Rusça, Almanca gibi pek çok bölüm için hizmet sunmaktayız.  

 Sizlere makale, çeviri yazımı tez, ön lisans, doktora ve yüksek lisans konularında destek verirken projelerinizin size özel hazırlanmasına ve kopyala-yapıştır olmamasına dikkat ediyoruz.  

Hazır Üniversite Ödev Ücretleri dahilinde sunuyor olduğumuz hizmetler her biri kendi alanında profesyonel çalışma arkadaşlarımızla tez, ödev ve projelerinizde sizlere danışmanlık veriyoruz.  

Rehberlik etmemizi istediğiniz her türlü çalışmanız konusunda talepleriniz ve ayrıntılı bilgi almak için bizlere iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.  

  

 

akademik tez danışmanı

Sitemize gelen taleplerden birini sizinle paylaşmak istiyorum. 

Bu yazıyı okuyun  Endüstri mühendisliğine giriş

Bu sene üniversiteden mezun olacağım. Tez yazmak gerekiyor. Fakat, tez nasıl yazılır bilmiyorum. Tez yazımında sizden nasıl destek alabiliyorum. Bir de spss analizi konusunda destek veriyor musunuz?

Cevap: 

Birçok öğrenci tez nasıl yazılır bilmiyor. Bu yüzden aşağıdaki linkleri incelemenizi tavsiye ediyorum. Spss analizi için destek veriyoruz. Destek almak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

15 Temmuz 2018
5 kez görüntülendi
Share
WhatsApp WhatsApp'tan yazın