Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Ödev yaptırmak istiyorum

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

ücretli ödev yaptırmak istiyorum

Ödev yaptırmak istiyorum diyerek bize ulaşan öğrencilere destek olmaktayız. Ücretli ödev yaptırma için lisans, yüksek lisans, MBA, tezsiz öğrencilere tüm dersleri için hizmet vermekteyiz. Farklı nedenlerle öğrenciler ödevlerini, projelerini yapmakta zorlanır. Dersten kalıp sene uzamasını istemeyenler, parayla ödev yaptırma yolunu tercih etmektedir. İngilizce ve Türkçe olarak tüm üniversitelere, fakültelere, bölümlere yardımcı olmaktayız.

Ödev yaptırmak istiyorum

Ücretli ödev desteği almak isteyen öğrencilerin bize ulaşıp kısa süre içinde bilgileri vermeleri gerekir. Hangi bilgilere ihtiyacımız var. Öncelikle teslim tarihi önemli. Seviyeyi yakalamak için öğrencinin üniversitesi ve bölümü. Son olarak da kaç sayfa olacağı. Bu bilgileri aldıktan sonra ücretlendirme yapmaktayız.

Para ile ödev yaptırmak istiyorum

En çok gelen taleplerden biri de parayla ödev hazırlatmadır. İşletme, finans, ekonomi, matlab, çizim, bilgisayar mühendisliği ve diğer bölüm öğrencilerine kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Para karşılığı ödev yapanlar

Üniversite ödevleri için yardım almak isteyen öğrenciler üniversite ödev sitelerini araştırır. En iyisi bu sitedir. Bu yüzden lisans ve yüksek lisans öğrencileri bizi tercih etmektedir. Tez, proje ödevi hazırlatmak için bizi arayan öğrencilere ortalama 15 dakika içinde fiyatlandırmasını yapmaktayız.

Bu yazıyı okuyun  Ödev yapılır

Ödev yaptırma siteleri

İnternet üzerinden hizmet almak isteyen öğrencilerin dikkatli olmaları gerekir. Son dönemlerde bir çok web sitesi ortaya çıkmaktadır. Karar vermeden önce sitenin yaşı, ilgilenenlere ulaşımın kolay olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Ödev yaptırmak istiyorum diyen öğrencilerden gelen taleplere bakıldığında; bilgisayar, matlab, işletme, muhasebe, istatistik, spss ve diğer ödevler gelmektedir.

Öğrenciler bizi neden tercih etmektedir? Sistemli, düzenli, zamanında teslim ettiğimiz için öğrenciler bizi tercih etmektedir. Referanslarımız yazısını okuyabilirsiniz.

 

akademik tez danışmanı

Sitemize gelen taleplerden birini sizinle paylaşmak istiyorum. 

Bu sene üniversiteden mezun olacağım. Tez yazmak gerekiyor. Fakat, tez nasıl yazılır bilmiyorum. Tez yazımında sizden nasıl destek alabiliyorum. Bir de spss analizi konusunda destek veriyor musunuz?

Cevap: 

Birçok öğrenci tez nasıl yazılır bilmiyor. Bu yüzden aşağıdaki linkleri incelemenizi tavsiye ediyorum. Spss analizi için destek veriyoruz. Destek almak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

09 Mayıs 2018
7 kez görüntülendi
Share
WhatsApp WhatsApp'tan yazın