Para karşılığı ödev yapanlar üniversite öğrencilerine lisans,  ön lisans, yüksek lisans seviyesinde proje yaptırma ücretleri konusunda danışmanlık yapmaktadır. SPSS analizi, makale yazma, tez yazımı, tez düzenleme, proje konusu konusunda destek, istatistik yapılmaktadır. Üniversite ödev yaptırma ve para ile ödev yaptırma hizmeti vermektedir. 

Bitirme Ödevi yaptırmak istiyorum diyen öğrencilere kısa sürede çalışmaları teslim edilir. Bilgisayar mühendisliği ödev yaptırma ve ödev yaptırma ücretleri için en ideal koşullarda hizmet vermektedir.

Tez, proje, ödev yaptırma siteleri, makale hazıırlama danışmanlığı merkezi olarak; öğrencilerin talepleri yönünde tez formatlama, tez yazımı, tez hazırlama, proje ödevi hazırlama, lisans tezi, yüksek lisans tez, master tezi, slayt ile sunum hazırlama, tez çeviri, tez analiz, SPSS analiz, bitirme tezi hazırlama konusunda profesyonel ekibiyle uluslar arası normlarda rehberlik hizmeti vermek için kurulmuştur.

Böyle olunca öğrenciler bitirme proje yaptırma ücretlerini merak etmektedir. Proje yapımı ücretleri belli kriterlere göre belirlenir. İlk ölçüt, zaman kriteridir. Son dakikada gelen projelerin bedelleri yüksek olabilmektedir. Proje yapan ekibin iş ağır olursa bu da fiyatlar konusunda etkili olacaktır.

Bitirme Proje yaptırma ücretleri yapılacak olan projeye göre değişkenlik göstermektedir.  Önlisans projeleri, yüksek lisans ve lisans tezlerine oranla daha basit çalışmalardır. Bundan dolayı, proje yaptırma ücretleri projenin içeriğine, vaktine göre değişmektedir. Bahsi geçen ön lisans ve lisans proje ödevleri danışman hocaların tercihlerine bağlı biçimde özgün eserler sınıfına girmektedir.

Bitirme Proje yaptırma ücretlerini proje konusunun zorluğuna ve teslim süresine göre fiyatlandırıyoruz. Ön lisans ve lisans tezlerinde tezin tamamına ve proje ödevinin konusuna göre fiyat vermmekteyiz. Bizlere ulaştığınızda sizlere proje ödevleri konusunda detaylı fiyatlandırma yaparız ve proje ödevinizle alakalı aşama aşama proje bilgi veririz.

Bitirme Proje ödev tez kadrosu olarak,  her biri kendi dalında uzman pek çok çalışandan meydana gelmiştir. Tez yazımı, proje ödev merkezi olarak kurulduğumuz günden bugüne çeviri, makale, tez hazırlama, yüksek lisans, ön lisans çalışmalarında öğrencilere çalışmalarının her kısmında destek vermeyi kendine misyon edinmiştir.

 

Proje yaptırma ücretleri
WhatsApp'tan yazın