Akademik danışmanlık verdiğimiz üniversiteler yazısında İstanbul’da üniversitelere destek verdiğimizi okuyabilirsiniz. İstanbul, bünyesinde en çok üniversiteyi barındıran şehrimizdir. Bunların büyük kısmı da özel üniversitelerde öğrenim görmektedir.

Aşağıda özel üniversitelerin öğrencileri için bitirme tezi konusu, mezuniyet tezi örnekleri, tezsiz yüksek lisans projesi, tez yazım kılavuzu örneklerine erişebilirsiniz.

 

İstanbul’da akademik danışmanlık

Deneyimli akademisyen kadromuz ile İstanbul’daki üniversite öğrencilerine destek olmaktayız. Tez yazımı, tez hazırlama, literatür tarama, tez düzenlemesi, intihal kontrolü ve intihal raporunda yardımcı olmaktayız. Tezsiz yüksek lisans yapan öğrencilere bitirme projesi için yardımcı olmaktayız. Bitirme projesi konu bulma, proje yazımı ve düzenlemesinde kısa sürede yardımcı olmaktayız.


Acıbadem Üniversitesi

Acıbadem üniversitesi akademik danşmanlık

Acıbadem Üniversitesi öğrencilerina akademik danışmanlık desteği veriyoruz. 2007 de İstanbul Ataşehir’de kurulan bir üniversitemizdir. Daha çok sağlık alanında faaliyet göstermesine rağmen ilerleyen zaman diliminde diğer bölümlerde de ilerleme göstermeyi planlamaktadır.

Acıbadem Üniversitesinde öğrenim gören lisans, yüksek lisans, tezsiz yüksek lisans öğrencilerine akademik danışmanlık desteği vermekteyiz. Yüksek lisans başvuru tarihleri ile ilgili bizden bilgi alabilirsiniz. Tez yazdırmak istiyorum diyen öğrenciler bize ulaşabilir. Tez hazırlama ücretleri, tezsiz yüksek lisans proje fiyatları için iletişim sayfasından bize yazmanız gerekir. Tez nasıl hazırlanır makalesini okuyabilirsiniz.


Bahçeşehir Üniversitesi Akademik Danışmanlık

bahçeşehir üniversitesi akademik danışmanlık

İstanbul’da açılan ilk özel üniversitelerden biridir. Beşiktaş’ta birçok fakültesi ve bölümü bulunur. Bunun yanında farklı şehirlerde ve yurtdışında bölüm ve fakülteleri mevcuttur.

Bahçeşehir Üniversitesinde okuyan öğrencilere ön lisans, lisans, lisansüstü ve MBA öğrencilerine akademik danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ön lisans tezi hazırlama, yüksek lisans tezi hazırlama, tezsiz yüksek lisans projesi yazım desteği vermekteyiz.

Tez hazırlama : Tez yazdırmak isteyen öğrencilere tüm aşamalarda yardımcı olmaktayız. Tez konusunu belirleme, literatür tarama, kaynak bulma, tez yazım kılavuzuna göre düzenleme, intihal raporu konularında yardımcı olmaktayız. Tez konusu arayan öğrencilere ücretsiz destek vermekteyiz. Bahçeşehir üniversitesi tez örnekleri ile proje örneklerini kısa sürede koymayı planlamaktayız. Sunum formatı arayan öğrenciler bize ulaşabilir.

Bitirme projesi : Tezsiz yüksek lisans öğrencilerine proje hazırlama sürecinde destek olmaktayız. İngilizce tez yardımı yaptığımız gibi ingilizce proje hazırlama konusunda da kısa sürede yardımcı olmaktayız.

İntihal düşürme : İntihal oranı yüksek çıkan Bahçeşehir Üniversitesi öğrencilerine intihal oranı düşürme hizmeti veriyoruz.  Tez örneği ve bitirme projesi örneği arayan öğrenciler bize ulaşabilir.

Ödev yapma desteği : İngilizce ödev, essay ve assignment yaptırmak isteyen öğrencilere kısa sürede ödev yapım hizmet verilir.

Tez hazırlatmak istiyorum, bitirme projesi hazırlatmak istiyorum diyen Bahçeşehir öğrencileri iletişim sayfasından bize ulaşabilir.


Beykent Tez Danışmanlık

beykent üniversitesi tez hazırlama

Beykent Üniversitesi 1997 yılında İstanbul’da açılan özel üniversitelerden biridir. Sarıyer ilçesinde olup bünyesinde çok fazla fakülte, enstitü ve bölümü barındırmaktadır.  Beykent öğrencilerine tez yazımında, konu bulmada, kaynak taramasında destek olmaktayız. Tezini yazan öğrencilere yazım kılavuzuna göre dizayn desteği vermekteyiz.

Tez öneri formu doldurmak isteyen, proje değerlendirmesi için form desteği isteyenler bize ulaşabilir. Tez örneklerini inceleyip, fikir edinebilirsiniz.

Beykent Üniversitesinde bitirme projesi hazırlayan tezsiz yüksek lisans öğrencileri için yardımcı olmaktayız. Proje konusu bularak, kaynakları tarayıp, yazım kılavuzuna göre formatlayıp teslim etmekteyiz.

Beykent Üniversitesinde lisans, yüksek lisans, ön lisans, master yapan öğrencilere ücret karşılığı tez yazılır. Tez danışmanlığı almak isteyen öğrenciler bize ulaşabilir. Tezsiz yüksek lisans proje ücretleri için iletişim sayfasından bize yazabilirsiniz.


Doğuş Üniversitesi öğrencilerine akademik danışmanlık

Doğuş Üniversitesi, 1997 yılında Kadıköy’de kurulan özel üniversitelerde biridir. İngilizce eğitim vermektedir. Üniversitede ön lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine tez danışmanlığı vermekteyiz. Tez nasıl yazılır, tez konusu nasıl bulunur, literatür taraması, tez düzenlemesi nasıl yapılır hakkında detaylı bilgi vermekteyiz.

Doğuş Üniversitesinde öğrenciyim, tez yazdırmak istiyorum, tezsiz yüksek lisans öğrencisiyim proje yaptırmak istiyorum diyen öğrenciler var. Bunlara tez hazırlama, proje hazırlama desteği veriyoruz. Bunun yanında bitirme projesi yazanlara hizmet vermekteyiz. Doğuş Üniversitesi öğrencilerine tez yazan yerler, proje hazırlayan yerleri arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Doğuş Üniversitesi tez, proje, ödev yazım kılavuzu

 

 

 

Haliç
Işık
Arel
Aydın
Bilgi
Bilim
Kemerburgaz
Kültür
Şehir
Ticaret
Kadir Has
Koç
Maltepe
Okan
Özyeğin
Piri Reis
Sabancı
Yeditepe
Yeni Yüzyıl
Nişantaşı
Üsküdar
Bezmiâlem

Akademik danışmanlık verdiğimiz İstanbuldaki üniversiteler

Bir cevap yazın

Share
Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?