Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Web sitesi hazırlama ödev proje

Web sitesi yapma ödev proje yapılır, bilgisayar mühendisliği ve yazılım mühendisliği başta olmak üzere elektrik-elektronik mühendisliği, makine ve diğer bölümlerde verilen derslerden biri olan Web sitesi yapma ile ilgili tüm akademik çalışmalarınız yapılır. Lisans, yüksek lisans, master düzeyindeki tüm öğrencilere ödev, soru, proje, tez, bitirme ödevi, bitirme projesi, bitirme tezi çalışmalarını ingilizce ve türkçe olarak yapmaktayız.

Web sitesi yapma ödev, proje, tez çalışmalarını bilgisayar ve yazılım mühendisliğinden mezun, yüksek lisans ve doktora düzeyinde deneyimli, birçok projede yer almış akademisyen ekipten oluşmaktadır. Tüm çalışmalarınızı İngilizce , Türkçe olarak yapıp teslim etmekteyiz.

Web sitesi yapma ödev proje yapılır , ödev hazırlama, proje hazırlama ve tez hazırlama ile ilgili çalışmalarınız da akademik destek vermekteyiz.

Destek olduğumuz konular nelerdir

Bu ders ile öğrenci; WEB projesi için HTML işlemlerini yapma yeterlikleri kazandırılacaktır. Dersin içeriği; İnternet ve WEB Tanımları Html Temel Etiketleri, Metin ve Görünüm Etiketleri Bağlantı (Köprü) Oluşturma, Tablo İşlemleri Formlar, Çoklu Ortam Araçları, Stil Şablonu(CSS) Temelleri.İnternet Ve İnternet Tarayıcısı, Elektronik Posta Yönetimi, Haber Grupları / Forumlar, Web Tabanlı Öğrenme, Kişisel Web Sitesi Hazırlama, Elektronik Ticaret, Kelime İşlemci Programında Özgeçmiş, İnternet Ve Kariyer, İş Görüşmesine Hazırlık, İşlem Tablosu, Formüller Ve Fonksiyonlar, Grafikler, Sunu Hazırlama, Tanıtıcı Materyal Hazırlama

  • web projeleri fikirleri
    web tasarım proje örnekleri
    yeni web projeleri
    web sitesi projeleri

Talebinizi İletin

Kısa sürede dönüş yapacağız.
Talep Formu
18 Kasım 2015
821 kez görüntülendi
Share

Talebinizi İletin

Kısa sürede dönüş yapacağız.
Talep Formu
Gönder
close-link
WhatsApp'tan yazın