Tez yazdirmak istiyorum diyen lisans, yüksek lisans, tezli tezsiz, master, doktora öğrencilerine talep ettikleri akademik hizmeti sunmaktayız. Tez yazdırmak isteyen tüm öğrencilere İngilizce, Türkçe tez hazırlama noktasında yardımcı olmaktayız. İşletme, ekonomi, iktisat, endüstri mühendisliği, işletme mühendisiliği, muhasebe, istatistik, insan kaynakları, pazarlama benzeri tüm bölümler ile alakalı lisans, yüksek lisans, master düzeyinde akademik katkı verilir.

Tez yazımı oldukça ciddi bir çalışmanın ürünüdür, bilgi, deneyim , sabır, teknik ve zaman gerektiren bu faaliyetlerin sonucu olarak yazımı gerçekleşir, bu sebeple yazımı zorluk derecesi artan oranda ciddiyeti de artmaktadır. Tüm faaliyetlerimiz gizlilik içinde meydana gelir. Yazdıran öğrenciler kendilerini güvende hissetmeleri bizim için son derece önemlidir.

Tez yazdırmak

Tez yazdırmak istiyorum ne yapmalıyım diyen öğrenciler şunları yapmalıdır, iletişim sayfasından bize detaylı bilgi yollamanız gerekir, kaç sayfa yazılacağı, teslim tarihi, hangi dilde hazırlanacağı, danışman hocanızın özellikle üzerinde durduğu konular, bunları bize detaylandırarak göndermeniz gerekir.

Yazdırmak istiyorum, ücretleri nedir diye soran öğrencilere şunu söylemekteyiz, yazım ücretlerini belirleyen hususlar, sayfa sayısı, teslim süresi için kalan zaman, hangi dilde yazılacağı bunların bize iletilmesi gerekir. İstanbulda yazanlar, Ankarada yazanlar, İzmirde, Bursada, Antalyada yazanlara ulaşmak mı istiyorsunuz , tüm Türkiyeye yazan ekibimiz size hizmet sunmaktadır.

Bu yazıyı okuyun  Tez merkezleri

Tez merkezi olarak hizmet veren sitemiz tüm akademik düzeyde tez yazımı, tez araştırması, tez düzenlemesi, literatür taraması çalışmalarını yapmaktadır. İstanbul , Ankara , izmir, Bursa , Kayseri de  sitemiz sizlere de akademik bilimsel tez çalışmalarında yardımcı olmaktadır.

Tez yazdırmak için bizi aramanız gerekir. İletişim sayfasındaki formdan bize yazabilirsiniz, ya da iletişim numaralarından yetkili kişileri arayabilirsiniz.

Tez yazdırmak istiyorum nereden destek alabilirim
Share
WhatsApp'tan yazın