Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Tez yazdırma nasıl oluyor

 

Üniversite hayatının vazgeçilmez öğelerinden biri mezun olmadan önce almış oldukları eğitimi, akademik bilimsel kriterlere göre bölümlerine uygun tez yazımıdır. Birçok öğrenci özellikle de yüksek lisans öğrencileri hayat koşulları gereği iş yanında üniversiteye gittikleri için tez yazdırma yoluna gitmektedir.

Tez yazdırma

15 yıllık deneyimle Boğaziçi Eğitim Tez Merkezi olarak danışmanlık ve yazım aşamalarında destek vermekteyiz.

Öğrenciler, Lisans, yüksek lisans, master, yüksek lisans, doktora eğitimi alan öğrenciler sanal ortamda arama yaparak Tez yazdırma konusunda bizden akademik destek talep etmektedir. Biz de kısa süre içinde kendilerine ihtiyaç duydukları akademik çalışmayı tamamlayıp yollamaktayız. Tez hazırlama ile ilgili öğrencilere destek sunmaktayız, tez hazırlama nedir, nasıl hazırlanır, hazırlama yapan danışmanlık veren firmalar nelerdir bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tez yazdırma ücretleri ne kadar

Değerli öğrencilerimiz bizden yazdırmak istedikleri akademik çalışmanın mali boyutunu sormaktadır. Ücretler için ortalama fiyat söz konusu ancak ne fiyat vermek için iletişim sayfasından bize ulaşmanız yeterlidir.

Bu yazıyı okuyun  Bitirme projesi fiyatları

Tez yazdırmak istiyorum , lisans bitirme tezi hazırlatmak istiyorum, tez düzenlemesi yaptırmak istiyorum diyerek sitemize giren üniversite öğrencilerine hangi üniversite, hangi fakülte, hangi bölüm ders olduğuna bakmadan yardımcı olmaktayız. Özel üniversite, devlet üniversitesi öğrencilerine endüstri mühendisliği, işletme, ekonomi, finans, muhasebe, uluslararası ilişkiler, mimarlık, inşaat, eğitim bilimleri konularında yardımcı olmaktayız.

Parayla tez yazdırma isteyen öğrencilerin en çok dikkat ettiği konuların başında güvenli olmak gelir. Hizmet alan tüm öğrenciler güvende olduklarını hissedeceklerdir. Danışmanlık merkezleri içinde en iyisi olduğumuzu siz de kısa zamanda fark edebilirsiniz. Gizliliğe önem vermekteyiz.

Lisans, yüksek lisans, master öğrencileri bize iletişim kanallarından ulaşıp bilgi alabilir.

 

Talebinizi İletin

Kısa sürede dönüş yapacağız.
Talep Formu
Gönder
29 Kasım 2015
548 kez görüntülendi
Share

Talebinizi İletin

Kısa sürede dönüş yapacağız.
Talep Formu
Gönder
close-link
WhatsApp'tan yazın