Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Tez taslağı nedir nasıl hazırlanır

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

tez taslağıTez taslağı hazırlamak isteyen öğrencilerin şablon olarak kullanacakları plana verilen addır. İsminden de anlaşılacağı üzere bu taslak olduğu için yol haritası olarak size fikir verecektir. Süreç ilerledikçe içeriği ve başlıkları gelişeceği için taslak teze dönüşmeye başlar.

Tez taslağı

Yazmayı planladığınız taslak ile ilgili ana hatlarıyla kaynaklar da dahil olmak üzere ön çalışmayı kapsar.

Taslak örneklerini aşağıda liste olarak verdik. Örnekleri inceleyerek taslağın nasıl hazırlanır sorusunu daha iyi anlayabilirsiniz. Word olarak vermeye çalıştık. İlerleyen zamanlarda örnek sayısını arttıracağız.

Şablon Örnekleri

Tez taslağı örneği 

 

Tez nasıl yazılır hakkındaki makaleyi okuyabilirsiniz.

 

 

akademik tez danışmanı

Sitemize gelen taleplerden birini sizinle paylaşmak istiyorum. 

Bu sene üniversiteden mezun olacağım. Tez yazmak gerekiyor. Fakat, tez nasıl yazılır bilmiyorum. Tez yazımında sizden nasıl destek alabiliyorum. Bir de spss analizi konusunda destek veriyor musunuz?

Cevap: 

Birçok öğrenci tez nasıl yazılır bilmiyor. Bu yüzden aşağıdaki linkleri incelemenizi tavsiye ediyorum. Spss analizi için destek veriyoruz. Destek almak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

Bu yazıyı okuyun  Bilgisayar ağları ağ programlama
21 Haziran 2017
10 kez görüntülendi
Etiketler:
Share
WhatsApp WhatsApp'tan yazın