10 yıldan beri lisans ve yüksek lisans düzeyinde öğrencilere akademik destek veriyoruz. Bu süre içinde ekibimize ara ara katılan arkadaşlar oldu. Şimdi tekrar tez yazmak istiyorum diyen arkadaşlar arıyoruz.

Tez yazarak para kazanmak istiyorum diyen birçok arkadaş bizi aramaktadır. İlk önce aradığımız kriter, disiplindir. Alınan çalışmaları zamanında teslim etmek, belirli sürelerde ilerleme atmak, önemlidir. Evde tez yazımı yaparak para kazanmak isteyen deneyimli kişileri bünyemize katmaktayız.

Evde tez yazarak para kazanmak istiyorum

Farklı nedenlerden dolayı ekibe katılan arkadaşların temel motivasyonu para kazanmaktır. Bunun için gerekli donanıma sahip olmak gerekir. Araştırma yapmayı sevme, sabır, dikkat, disiplin olmazsa olmazdır. Evdeyken yapılacak en iyi işlerden biri olduğu için tez yazmak, proje hazırlamak tercih edilmektedir.

Proje yazarak para kazanma

İşletme, ekonomi, iş sağlığı ve güvenliği, eğitim yönetimi, bilgisayar ve diğer bölüm öğrencilerine proje yazarak para kazanabilirsiniz. Bunun için yeterli donanıma sahip olmanız gerekir. Daha önce proje yazmak, disiplinli olmak gibi. Deneyimliyim, proje yazabilirim diyorsanız aşağıdaki formu doldurup yollayabilirsiniz.

Tez yazarak para kazanma

Tez yazdırmak isteyen öğrencilere tez hazırlayarak para kazanmanız münkün. En çok gelen talepler, işletme, işletme yönetimi, eğitim yönetimi, iktisat, spor, beden eğitimi, iş sağlığı ve güvenliği alanlarında olmaktadır. Tez yazarak para kazanmak istiyorum diyorsanız aşağıda yer alan başvuru formunu doldurmanız gerekir.

Bilimsel makale yazarak gelir elde etme

Talep edilen işlerde, makale yazım konusunda deneyimli arkadaşlar ile çalışmak isteriz. Yazdıkları makale örneklerini bizimle paylaşabilirler. Bizim açımızdan önemli olan temel unsur disiplin ve zamanında teslimdir. Makale yazıp para kazanmak isteyenler bize ulaşabilir.

Mühendislik projeleri yapacak arkadaşlar arıyoruz

Bilgisayar, makine, elektrik elektronik, matlab, python, java, c++ ve diğer alanlarda proje yazarak, ödev hazırlayarak para kazanmak isteyen öğrenci + mezun arkadaşlar arıyoruz.

Aşağıdaki başvuru formu doldurup yollayın

Ekimize katılmak isteyenler aşağıdaki formu doldurabilir. Eksiksiz ve tam doldurmaya özen göstermenizi rica ederiz.

Tez proje yazacak arkadaşlar arıyoruz
Share
WhatsApp'tan yazın