Tez merkezi, en büyük tez arşividir.Tez hazırlamak isteyen öğrenciler yök tez merkezine girerek dijital database de olan yazılmış örnekleri tarar.

Yüksek Öğretim Kurulu bünyesinde kurulan tez merkezi çok faydalı bir işe imza atarak, üniversiteler bünyesinde yazılan tezleri tek bir platformda toplayıp, öğrencilerin, akademisyenlerin ve araştırmacıların hizmetine sunmuştur.

Tez araması yapmak için sayfaya ulaşanları “tez tarama” motoru karşılar.

Tez hazırlama merkezi olarak bizden destek talep edebilirsiniz.

Tez merkezinde arama nasıl yapılır

Birçok öğrenci arkadaşımız aradığı teze ulaşamadığını bildirmektedir. Bunun nedeni aramanın nasıl yapıldığını tam olarak bilmemekten kaynaklanmaktadır. Kısaca ne yapmanız gerektiğini anlatmak istiyorum.

Ana sayfadaki menüler:

 • Ana Sayfa
 • Tarama
 • Tez Teslim Kılavuzu
 • İstatistikler
 • SSS
 • Tez Yayımlama İzin Belgesi
 • Yasal Uyarı
 • Bize Ulaşın
 • Yardım

Basit Arama Nasıl Yapılır

Tarama terimi giriniz : Bu bölüme hangi konu ile ilgiliyse onu yazıyoruz.

Aranacak alan : Tıkladığınızda gelen menüden seçim yapın. Yazdığınız terim hangi bölümde olmasını istiyorsanız onu işaretleyin.

İzin durumu: İzinli, izinsiz hangi alanda yapmak istediğinizi belirtin.

Not: Basit arama yaptığınızda karşınıza birçok tez örneği çıkabilir. Bunu daraltmak için detaylı tarama yapmanız gerekir.

Detaylı Tarama Nasıl Yapılır

 Basit taramaya göre daha detaylıdır. Bu yüzden gerekli yerlere doğru kriterleri girdiğimizde ulaşmak istediğiniz sonuçlara kısaca erişebilirsiniz.

Detaylı taramada hangi kriterler var

 • Üniversite
  Seç Tez Türü Yıl <=Yıl<=
  Enstitü
  Seç İzin Durumu Tez No
  Tez No
  Anabilim Dalı
  Seç Durumu Tez Adı
  Tez Adı
  Bilim Dalı
  Seç Dil Yazar
  Yazar
  Konu
  Seç Grubu Danışman
  Danışman
  Dizin
  Dizin
  Özet

İlgili kriterleri doldurarak sonuçlara daha net erişebilirsiniz.

Akademik destek veren ekibimiz hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

Üniversite öğrencilerine ödev tez proje desteği veren ekibimiz lisans, lisansüstü, master, MBA, doktora öğrencilerine tez yazımı hakkında hizmet vermektedir.Akademik destek almak isteyen üniversite öğrencilerine destek olmaktayız. Konu bulma, öneri hazırlama, taslak oluşturma, kaynakça oluşturma, düzenleme aşamalarında bizden destek alabilirsiniz.

Danışmanlık almak isteyenlere her konuda akademik hizmet veriyoruz. Lisans, yüksek lisans, MBA, master, doktora, öğrencilerine yazım aşamalarında hizmet vermekteyiz.

Tez yazımı konusunda nasıl destek veriyoruz? Konu seçiminden başlayıp, tez savunmasına kadar olan tüm süreçlerde yanınızdayız.

 Ön Lisans öğrencilerine destek vermekteyiz. Ön lisans bölümlerinde öğrenim gören meslek yüksek okul öğrencilerine yardımcı olmaktayız. Bunun yanında lisans öğrencilerine akademik ödev tez proje ödev desteği vermekteyiz. Lisans bölümlerinde öğrenim gören üniversitesi, fakültesi, bölümü, sınıfı fark etmeden destek vermekteyiz. Yüksek lisans öğrencilerine de destek vermekteyiz. Tezli ya da tezsiz lisansüstü, master, MBA öğrencilerine ödev, soru, proje, tez yazım desteği vermekteyiz. Doktora eğitimi alan öğrencilere de destek olmaktayız. Proje, anket, spss, düzenleme hakkında doktora öğrencilerine yardımcı olmaktayız.

Tez Hazırlama

Danışmanlık siteleri içinde en iyisi olarak, son sınıfa gelmiş lisans öğrencilerine, yüksek lisans yapan, lisansüstü master, MBA öğrencilerine akademik tez yazımında destek veriyoruz. Profesyonel destek sunduğumuz için birçok öğrenci bizi tercih eder,  hizmet aldıktan sonra çevresindeki arkadaşlara bizi referans olarak gösterir.

Ödev

Üniversite ödev merkezi olarak en iyi ödev sitesi olduğumuzu öğrenciler söylemektedir. Lisans düzeyinde, yüksek lisans seviyesinde eğitim alan öğrencilere ödev hazırlama desteği vermekteyiz. Ödev yaptırmak istiyorum, ödev yaptırma sitesi arıyorum diyenlere hizmet vermekteyiz. Ödev yaptırma sitesi, ödev ücretleri diye yapılan aramalardan sitemize gelen bir çok öğrenci bulunur.

Proje

Üniversite proje ödevim var, proje yaptırmak istiyorum, proje ücretlerini öğrenmek istiyorum diyen üniversite öğrencilerine destek olmaktayız. işletme, ekonomi, iktisat, finans, bankacılık, sigorta, muhasebe denetim gibi tüm bölüm ve derslerde yardımcı olmaktayız. Proje örneklerini ziyaret edebilirsiniz.

 Makale

Makale ödevi yaptırmak, makale yazdırmak istiyorum diyen öğrencilere özellikle sosyal bilimler öğrencilerinden gelen taleplere destek vermekteyiz. Makale örneklerimakale hazırlatma ücretleri, makale incelemesi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çizim

Çizim ödevi, çizim projesi hazırlatmak istiyorum diyen öğrencilere yardımcı olmaktayız. Solidworks, ansys, mimarlık çizimleri, makine çizimleri hakkında destek almak isteyenlere yardımcı olmaktayız.

İstatistik

İstatistik ödev, proje, ödevlerinizde destek alabilirsiniz. R, spss ve diğer istatistik analiz konularında yardımcı olmaktayız.

Örneklere bakmak için tıklayın 

En iyi tez merkezi olan ekibimiz sizin için de akademik hizmet vermek için hazırdır. Makale örnekleri yazısını okuyabilirsiniz.

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?