Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Tez hazırlama siteleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

tez hazırlama siteleri

Tez hazırlama siteleri, tez yazma hizmeti veren sitelere verilen genel bir addır. Tez yazma aşamasına gelen lisans, yüksek lisans, tezli tezsiz yüksek lisans, master, doktora öğrencileri gerektiğinde akademik hizmet alabilecekleri danışmanlık hizmeti veren kurumlardan destek alır.

Bu destek bazen ingilizce literatür taraması olabilir, bazen abstract kısmının ingilizce yazılması, bazen tez düzenlemesi , bazen de tez konusu önerisi hazırlama olabilir. Tez hazırlama siteleri hem Türkçe hem de ingilizce tez yazıyor olabilmeli.

Tez hazırlama siteleri

Sitemize gelen ingilizce tez hazırlama, ingilizce tez yazdırma taleplerini yerine getiriyoruz. Yüksek lisans tez hazırlama ile ilgili makaleyi okuyabilirsiniz.

Tez yazma danışmanlığı veren sitelerden hizmet alırken dikkat edilmesi gereken birkaç noktasının altını çizmek gerekir. Sanal ortamda tez hazırlama siteleri sayı bakımından fazla olabilir, ancak site ile ilgilenen kişiler var mı, güncellemeleri yapılıyor mu, hemen geri dönüyorlar mı, sizinle yeteri kadar ilgileniyorlar mı bu konulara dikkat etmeniz gerekir.

Bu yazıyı okuyun  Üniversite ödevleri için ödev danışmanlığı veriyoruz.

Tez danışmanlık merkezi

Tez hazırlama siteleri üzerinde hassasiyetle durulması gereken öneme sahiptir. Sadece sizinle mail üzerinden irtibat kuran kişilerden uzak durun. Telefon ile 7/24 ulaşılabilir olan, ofisi olan , yüz yüze görüşebileceğiniz bürosu olan, yeri olan siteleri tercih edin. Aksi takdirde mağdur olma ihtimaliniz yüksektir. Aynı zamanda, yetkili kişi ile konuşurken sizinle olan konuşma üslubuna, yaklaşımına, konuya hakim olup olmadığına dikkat edin. Sizi ikna edip etmediği de önemlidir.

En iyi tez yazım merkezi

Tez hazırlama siteleri için sitemize gelen öğrenciler anahtar kelimeler ile arama yaparak sitemize ulaşır. Tez hazırlayan siteler, tez hazırlama sitesi, tez hazırlayan yerler, tez merkezi, lisans, yüksek lisans tez hazırlama sitesi şeklinde aramalar ile bize ulaşır.

Daha fazla bilgi almak için bizi arayın size hemen destek olalım.

Siteye gelen talepler

  • siteleri ile ilgili aramalar
  • Tez hazırlama fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum. Ücretler hakkında bilgi verebilir misiniz?
  •  merkezi ankara ve Ankara’daki üniversite öğrencilerine hizmet veriyor musunuz?
  •  istiyorum ancak konu bulamıyorum ayrıca nasıl hazırlanır bilmiyorum.
  •  aşamaları hakkında bilgi arıyorum sizden nasıl yardım alabilirim?
  • şirketleri içinde en güvenilir olan hangisi size güvenebilir miyiz?
  •  Tez yazım kuralları nelerdir, hangi kurallara dikkat etmeliyim?
  • Tez danışmanlık ücreti ne kadar, sizden nasıl bilgi alabilirim?
Bu yazıyı okuyun  Ödev proje tez

 

akademik tez danışmanı

Sitemize gelen taleplerden birini sizinle paylaşmak istiyorum. 

Bu sene üniversiteden mezun olacağım. Tez yazmak gerekiyor. Fakat, tez nasıl yazılır bilmiyorum. Tez yazımında sizden nasıl destek alabiliyorum. Bir de spss analizi konusunda destek veriyor musunuz?

Cevap: 

Birçok öğrenci tez nasıl yazılır bilmiyor. Bu yüzden aşağıdaki linkleri incelemenizi tavsiye ediyorum. Spss analizi için destek veriyoruz. Destek almak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

13 Ekim 2015
4 kez görüntülendi
Share
WhatsApp WhatsApp'tan yazın