Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Proje hazırlama ücretleri

Proje hazırlama ücretleri hakkında bilgi almak isteyen lisans, yüksek lisans, tezli-tezsiz yüksek lisans, master, doktora öğrencilerine ücretler, fiyatlar konusunda açıklayıcı bilgiler vermek isteriz. Proje hazırlama, ödev hazırlamaya nispetle daha zor, daha kompleks ve daha çok emek sarf edilmesi gereken ödevdir. Bu yüzden daha ciddi ele alınması gerekir. En çok gelen proje tekliflerini bölümlere göre değerlendirecek olursak, endüstri, makine, bilgisayar, elektrik elektronik, işletme, ekonomi, mimarlık, inşaat gibi bölümlerden gelmektedir.

Proje hazırlama ücretleri nedir diye soran öğrencilere ilk önce proje hakkında tarafımıza proje ile ilgili kapsamlı bilgi vermeleri gerektiğini söyleriz. Proje derken standart bir uygulama yok, proje hocasının projeden beklentileri, projenin kapsamı, konusu, proje teslim tarihi ve projenin hazırlanacağı dil fiyatlama hakkında önemlidir. Proje hazırlama ücretleri kısaca söylemek gerekirse, teslim tarihi, proje kapsamı kaç sayfa olacağı, kaç kelime olacağı ve hangi dilde hazırlanacağı önemlidir.

Proje hazırlama ücretleri, fiyatlarını belirleyen temel faktörleri kısaca izah etmemiz gerekirse, teslim tarihine 3 ay kala gelen bir projeye verilecek olan fiyatlandırma ile son 3 günde gelen projeye aynı fiyat verilmesi beklenemez. Bu yüzden proje yaptırmak istiyorum diyen öğrencilerin proje verilir verilmez bizimle irtibata geçmeleri gerekir. Bunun yanında, proje kapsamı da önemlidir, 20 sayfa yazılacak bir proje ile 100 sayfa yazılması istenen projenin hazırlama ücretleri de farklı olacaktır. Son olarak projenin hazırlanacağı dil eğer ingilizce olarak istenirse, Türkçe istenen projeden biraz daha çaba gerektireceği için fiyatlandırma, ücretlendirme de farklı olacaktır.

Bu yazıyı okuyun  Python ödev proje yapılır

Bunlara ek olarak projenin lisans projesi mi , yüksek lisans projesi mi , lisans bitirme projesi mi , yüksek lisans bitirme projesi mi , master projesi mi bunları da ilave etmek gerekir.

Proje hazırlama ücretleri hakkında bilgi almak istiyorum diyorsanız iletişim sayfasından bizimle irtibata geçerek detaylı bilgi verebilirsiniz.

Talebinizi İletin

Kısa sürede dönüş yapacağız.
Talep Formu
Gönder
17 Ekim 2015
637 kez görüntülendi
Share

Talebinizi İletin

Kısa sürede dönüş yapacağız.
Talep Formu
Gönder
close-link
WhatsApp'tan yazın