Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Operations Research ödev tez proje

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Operations Research ödev tez proje tez çalışması yaptırmak isteyen lisans, tezli tezsiz yüksek lisans, master öğrencilerine ödev hazırlama, proje yapma, tez hazırlama, makale yazma, essay hazırlama, assignment yapma konularında destek vermekteyiz. OR ödevi olarak da bilinen Operations Research  dersinin türkçesi yöneylem olarak verilmektedir. Tüm endüstri öğrencilerine ödev, proje konusunda destek veriyoruz.

Operations Research ödev tez proje talepleri hem Türkiyedeki endüstri mühendisliği bölümlerinde öğrenim gören öğrencilerden gelmektedir, hem de yurt dışında Amerikada, Almanyada, İngilterede, Avusturyada, Rusyada okuyan öğrencilerden gelmektedir. Tüm akademik bilimsel çalışma talepleri hem Türkçe hem de ingilizce olarak yapılmaktadır.

Operations Research ödev taleplerini çok kısa süre içinde yapıp teslim etmekteyiz. Ödevinizi bize iletişim sayfasındaki form aracılığı ile yollayabilir ya da irtibat numaralarından whatsapp ile de yollayabilirsiniz.

Bu derste Yöneylem Araştırması (YA) disiplininin problem çözmedeki bilimsel yaklaşımı anlatılır ve bazı YA teknikleri detaylı olarak işlenir. Özellikle, öğrenciler geniş bir yelpaze üzerinde yer alan çeşitli Endüstri Mühendisliği problemlerini Doğrusal Programlama (DP) kullanarak formüle edip çözmeyi öğrenirler. DP nın matematiksel temelleri, DP da dualite, ve hassasiyet analizi konuları üzerinde durulur. Öğrenciler, DP problemlerini değişik bilgisayar ortamlarında formüle edip çözerler.

Bu yazıyı okuyun  Bitirme tezi nasıl hazırlanır

 

  • Operations Research ödev tez proje konuları
  • Konular
  • Doğrusal ve Tamsayılı programlamaya giriş
  • Simpleks Algoritması
  • Duyarlılık Analizi ve İkillik
  • Ulaşım ve Atama problemleri
  • Ağ Modelleri
  • Deterministik Dinamik Programlama
23 Ekim 2015
386 kez görüntülendi
Share
WhatsApp'tan yazın