Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Mobil uygulamalar dersi ödev proje

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Mobil uygulamalar dersi konusunda ödev proje tez yazılır. Lisans, yüksek lisans, master düzeyindeki öğrenciler için Mobil uygulamalar bölümü ile ilgili tüm derslerde, konularda assignment, ödev, soru, proje, tez, araştırma, homework, essay, take home exam çalışmalarınız yapılır teslim edilir. Bilgisayar mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği, makine mühendisliği başta olmak üzere birçok bölümde zorunlu verilen bu ders için kısa süre içinde yardımcı olmaktayız. Ödev, soru, proje, kod yazımı ile alakalı en çok akademik çalışma beklenen bölümlerden birisi olduğu için tüm öğrencilere yardımcı olmaktayız.

 

Mobil uygulamalar dersi ödev proje konusunda bilgisayar lisans, yüksek lisans öğrencilerine ödev, soru, proje, assignment, homework yapılır, hazırlanır.

 • DERSTE İŞLENEN KONULAR
  Mobil Uygulamalar ve Geliştirme Araçları
  Proje Oluşturma ve Aktive Klasları
  Kullanıcı Arayüzü Yapıları
  Kuulanıcı Arayüzü Görsel Bileşenleri
  Uygulama Geliştirme Temelleri
  Fragmanlar, Menüler, Web-Setler, Tab’leri
  Ara Proje
  Intent’ler
  İOS’e genel başış
  Objective C diline Giriş
  xCode ile uygulama geliştirme
  Temeller ve String’ler
  Otomatik düzen, iplikler ve görünümü kaydırmak
  Swift programlama diline giriş
28 Kasım 2015
466 kez görüntülendi
Share
WhatsApp'tan yazın