Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Mekanik sistem tasarımı dersi ödev proje

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Mekanik sistem tasarımı dersi ile ilgili tüm konularda ödev proje tez yazılır. Lisans, yüksek lisans, master düzeyinde eğitim alan üniversite öğrencilerine Mekanik sistem tasarımı dersi kapsamında assignment, ödev, soru, proje, tez, makale , araştırma, homework, essay, take home exam çalışmalarınız yapılır kısa süre içinde teslim edilir. Makine mühendisliği başta olmak üzere imalat, üretim, endüstri mühendisliği birçok bölümde zorunlu verilen bazı bölümlerde de seçmeli olarak gösterilen bu ders için akademik yardım almak isteyen öğrencilere destek vermekteyiz. Ödev, soru, proje, çizim ile alakalı en çok akademik çalışma beklenen bölümlerden birisi olduğu için tüm öğrencilere yardımcı olmaktayız.

Mekanik sistem tasarımı dersi ödev proje konusunda bilgisayar lisans, yüksek lisans öğrencilerine ödev, soru, proje, assignment, homework yapılır, hazırlanır.

 • Haftalık içerik
  Konstrüksiyon faaliyeti ve bu faaliyet içinde makina elemanları bilgisinin önemi. Makine elemanlarının malzeme analiz gücü temelleri. Yükler ve gerilmeler, eşdeğer gerilmeler, kırılma teorileri, yorulma dayanımı, Hertz gerilmeleri.
  Ayrılmaz eklemler; kaynak bağlantıları.
  Ayrılmaz eklem, lehim, yapıştırma ve perçin bağlantıları
  mil-göbek bağlantılı bağlantı biçimleri
  mil-göbek bağlantılı kuvvet biçimleri
  mil-göbek bağlantılı kuvvet biçimleri, pim ve eklemler
  Cıvata bağlantıları, vida mekaniği ve stres hesapları
  Cıvata bağlantıları; önceden yüklenmiş cıvatalı eklem.
  Yaylar
  Akslar ve miller, kaplinler (couplings)
  (pençe) Clutches
  Yağlar ve yağlama teorisi
  kaymalı yataklar
  Rulman. (dönel yataklar)
14 Aralık 2015
734 kez görüntülendi
Share
WhatsApp'tan yazın