Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Konu veriyoruz

Konu veriyoruz. Tez yazmak isteyen öğrencilerin karşılaştığı en büyük sorun konu seçimidir. Konu seçimi ile ilgili birçok öğrenci bizden destek almak istemektedir. Ancak hepsine yetişmek imkansız. Bu yüzden konu önerisi sunma ile ilgili yeni bir hizmeti uygulamaya koyduk.

Tez konusu nasıl seçilir tıklayın

Tez hazırlatmak isteyen öğrenciler için konu önerisi yapmaktayız.

Konu Önerisi

Gelen talepler karşısında konu bulmak ve bunu sunmak bizim açımızdan kolay değil, bu yüzden uzun bir araştırma neticesinde konu verebilmekteyiz.

Tezini sitemize hazırlatmak isteyen öğrencilere tez taslağı da hazırlamaktayız. Taslak hazırlama ile ilgili site yetkilisine danışmanız gerekir.

Konu ile ilgili gelen birçok talep karşısında yetişemedik ve cüzi bir ücret karşılığı yardımcı olmak istedik. Tez taslağı hazırlatmak isteyen öğrencilere de ücretli olarak yardımcı olmaktayız. Tez taslağı hazırlama ücretleri için sitemizdeki yetkililer ile iletişime geçmeniz gerekir.

Lisans, yüksek lisans, master, MBA öğrencilerine tez konusu veriyoruz. Tez konusu verilir.

Konu önerisi hakkında destek almak için

 

Talebinizi İletin

Kısa sürede dönüş yapacağız.
Talep Formu
02 Temmuz 2016
763 kez görüntülendi
Share

Talebinizi İletin

Kısa sürede dönüş yapacağız.
Talep Formu
Gönder
close-link
WhatsApp'tan yazın