Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Kıbrıs üniversitelerinde ödev tez proje

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kıbrıs ödev proje tez merkezi

Kıbrıs üniversitelerinde ödev tez proje hazırlatmak isteyen lisans, tezli tezsiz yüksek lisans, master, doktora öğrencilerine destek vermekteyiz. Kıbrıs’taki üniversitelerde öğrenim gören birçok öğrenci akademik destek almak için bizi aramış yardım istemiştir.

Kıbrıs’taki öğrencilere ödev proje tez yazılır

Kıbrıs’ta okuyan üniversite öğrencileri, ödev yaptırmak, proje hazırlatmak, tez yazdırmak, makale hazırlatmak, essay, assignment, take home exam sınavları için bizden yardım talebinde bulunur. Tez hazırlama ile ilgili makaleyi okuyabilirsiniz tez hazırlama

Proje hazırlama ve proje nasıl hazırlanır yazısını okumak için tıklayın

Kıbrıs’ta bulunan üniversiteleri saymak gerekirse, Yakin Dogu universitesi, Lefkosa , Uluslararasi Kibris , Lefkosa, Dogu Akdeniz , Magusa , Akdeniz Karpaz , Girne Amerikan , Girne, Lefke Avrupa , Lefke üniversitelerinde öğrenim gören öğrencilere Türkçe ve İngilizce ödev proje tez makale essay desteği vermekteyiz.

Kıbrıs’ta tez yazan siteler

Birçok site olmasına rağmen Kıbrıs’ta tez hazırlayanlar olarak bizi tercih edebilirsiniz. İngilizce olarak lisans, yüksek lisans, master tezi yazımında destek olmaktayız.

Bu yazıyı okuyun  Ücret karşılığı tez yazanlar

Kıbrıs tez yazdırma merkezi

Deneyimli ekibimiz ile KKTC’de tez yazdırmak istiyorum diyen üniversite öğrencilerine hizmet vermektedir. Tez hazırlayan güvenilir yer arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Kıbrıs’ta ücretli tez yazımı

Ücret karşılığı tez yazdırmak isteyen öğrenciler bizi arayıp destek alır. Tez yazım aşamalarında tez konusu bulma, literatür tarama, intihal düşürme hizmetlerini ücretli vermektedir.

Kıbrıs’ta destek olduğumuz üniversiteler

 • Akdeniz Karpaz
  Doğu Akdeniz
  Girne Amerikan
  Atatürk Öğretmen
  Lefke Avrupa
  Girne
  Uluslararası Kıbrıs
  Yakın Doğu
  Kıbrıs Amerikan
  Kıbrıs Sosyal Bilimler
  Lefkoşa İngiliz Uni.

 

akademik tez danışmanı

Sitemize gelen taleplerden birini sizinle paylaşmak istiyorum. 

Bu sene üniversiteden mezun olacağım. Tez yazmak gerekiyor. Fakat, tez nasıl yazılır bilmiyorum. Tez yazımında sizden nasıl destek alabiliyorum. Bir de spss analizi konusunda destek veriyor musunuz?

Cevap: 

Birçok öğrenci tez nasıl yazılır bilmiyor. Bu yüzden aşağıdaki linkleri incelemenizi tavsiye ediyorum. Spss analizi için destek veriyoruz. Destek almak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

Bu yazıyı okuyun  Medya iletişim fakültesi
25 Ekim 2015
5 kez görüntülendi
Share
WhatsApp WhatsApp'tan yazın