İşletme yönetimi lisans, yüksek lisans, master düzeyinde eğitim alan öğrencilere ödev, tez, proje desteği verilir. Yüksek lisans bölümüne MBA denildiğini hatırlatalım. MBA öğrencilerine İngilizce, Türkçe destek veriyoruz.

İşletme yönetimi proje yazdırma

Yüksek lisansını işletme yönetiminde yapan öğrencilere ücretli proje yazım desteği vermekteyiz. Proje konusu, yazımı ve düzenlemesini yaparak öğrencilere teslim etmekteyiz.

Bölümün tercih edilmesi iş hayatında şartlarını daha fazla iyileştirmek isteyenler hem iş hem de okul hayatını birlikte yürütür. Bazen de öğrenciler sadece okul tercih ederek yüksek lisansa devam eder. Bu bölümde master yapmak son derece prestijli olduğunu söylemek lazım.

İşletme yönetimi proje yazdırma ücretleri

Kısa sürede hazırlayıp verdiğimiz işletme yönetimi projeleri için öğrenciler ücretleri merak etmektedir. Fiyat verebilmemiz için kaç sayfa yazılacağı, teslim tarihi ve projenin konusunu bize iletmeniz yeterlidir.

İş olanaklarının gün geçtikçe zorlaştığı günümüzde master diploması ile gitmek avantajdır. İngilizce işletme yönetimi bölümünde okuyan öğrenciler derslerine pek fazla ağırlık veremez. Bu yüzden bizden akademik destek talep ederler. Tüm öğrencilere ödev hazırlama, proje , tez hazırlama hakkında yardımcı olmaktayız.

Bu yazıyı okuyun  Üniversite tezleri

Dersleri lisansa göre biraz daha ağırdır. Ders çalışmadan, not tutmadan geçmek zordur. Özel üniversitelerde durum biraz farklı olabilir. Yine de ders çalışmadan rahatça sınavları vermek kolay değildir. Ders kitaplarına çalışmadan olmaz.

Tezsiz yüksek lisans projesi hakkında bilmeniz gerekenleri okuyabilirsiniz.

Sınavlarda çıkan sorulara, çıkmış vize, final sorularına çalışmanızı öneririz. Son döneme gelince bitirme projesi, bitirme tezi hazırlamanız istenir. Ödev yapma yanında, proje, tez hazırlama konusunda da yardımcı olmaktayız.

MBA yapmak isteyen öğrencilere önerilerimiz; üniversiteyi iyi seçmeniz son derece önemlidir. İyi bir üniversite seçme yanında, iş hayatında size katkısı olacak bölüm seçmeniz de oldukça önem taşır. MBA programlarını iyi inceleyin, önceki dönemlerde öğrenim görenlerden bilgi alış verişi yapmanız önemli olabilir.

 • İşletme yönetimi ile ilgili aramalar
  iş olanakları
  ders notları
  taban puanları
  kitabı
  dersleri
  sınav soruları
  aöf
  çıkmış sorular

 

 

 

İşletme Yönetimi
Share
WhatsApp'tan yazın