Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Bursada proje yapanlar

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bursada proje yapanlar var mı diye arama yapan lisans, yüksek lisans, tezli tezsiz, master, doktora öğrencilerine ingilizce ve türkçe olarak proje hazırlama desteği veriyoruz. Bursada öğrenim gören tüm öğrencilere proje konusu seçme, proje yazma, proje düzenlemesi, proje raporu yazma gibi akademik çalışmalar yapmaktayız. Mühendislik ve sosyal bilimlerde endüstri mühendisliği, makine mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği, işletme, ekonomi, iktisat, muhasebe gibi bölümlerde öğrenim gören öğrencilere proje hazırlamaktayız.

Bursada proje yaptırmak isteyen öğrenciler bizi internette arama yaparak bulmaktadır, kullandıkları anahtar kelimelere göz atmak gerekirse, Bursada öğrenciyim, Bursada proje yapanlar var mı , projemi yaptırmak, proje hazırlatmak istiyorum, proje konusu seçmek, proje raporu yazdırmak istiyorum şeklinde arama yaparak bize ulaşır.

Bursada proje danışmanlığı hizmeti verdiğimiz üniversiteler ve bölümler konusunda ise, tüm özel ve devlet üniversitelere ve bu üniversitelere bağlı fakülte, bölüm öğrencilerine ingilizce ve türkçe proje hazırlama desteği sunmaktayız. Proje hazırlama yanında tez merkezi olarak da hizmet vermekteyiz. Bursada tez merkezi olarak tez konusu bulma, tez konusu önerisi hazırlama, tez araştırması, literatür taraması yapma, tez düzenlemesi konularında da destek vermekteyiz. Bunun yanında makale hazırlama, essay yazma, assignment, sunum hazırlama, homework, paper hazırlama çalışmalarını da yapmaktayız.

Bu yazıyı okuyun  Biyomedikal Mühendisliği

Detaylı bilgi almak için iletişim sayfasındaki form aracılığı ile bize ulaşabilir ya da yetkililere ait telefon numaralarından bizi arayabilirsiniz. Tüm detayları tarafımıza yollamanızı rica ederiz.

04 Kasım 2015
356 kez görüntülendi
Share
WhatsApp'tan yazın