Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Antalyada proje yapanlar

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Antalyada proje yapanlar başlığı altında Proje merkezi olarak tüm Türkiye’de proje yapma hizmeti verdiğimiz gibi Antalyada öğrenim gören öğrencilere de proje yapmada destek vermekteyiz. Lisans, yüksek lisans, tezli tezsiz yüksek lisans, master öğrencilerine proje yapma, proje hazırlama konularında ingilizce ve türkçe destek vermekteyiz.

10 yıldan beri üniversite öğrencilerine ödev, soru, makale, bitirme tezi , assignment, homework desteği vermenin yanında lisans, yüksek lisans, master düzeyinde öğrencilere proje yapma hakkında destek vermekteyiz. Antalyada proje yaptırmak isteyen öğrenciler bize internet ortamında arama yaparak ulaşır. Anahtar kelimelere bakacak olursak, Antalyada öğrenciyim, antalyada yaşıyorum, lisans yüksek lisans yapıyorum, proje yaptırmak, proje hazırlatmak istiyorum, Antalyada proje yapanlar var mı, proje yapanları arıyorum, proje konusu, proje örnekleri, örnek projeler arıyorum diyerek bize ulaşır. Tez hazırlama, proje hazırlama ile ilgili destek verilir.

Antaldaya proje yapanları arıyorum, Antalyada proje yaptıracağım yer var mı, proje merkezi, tez merkezi arıyorum diyerek bize ulaşır. Antalyadaki öğrencilere sadece proje hazırlama akademik çalışmasını yapmıyoruz, bunun yanında tez konusu belirleme, tez taraması, literatür taraması yapma, tez yazımı ve tez düzenlemesi yapma, makale yazma, makale düzenleme, analiz , analiz yazısı, ödev çalışmalarını yapmaktayız.

Bu yazıyı okuyun  Sağlık kurumları yöneticiliği ödev tez proje konusu

 

akademik tez danışmanı

Sitemize gelen taleplerden birini sizinle paylaşmak istiyorum. 

Bu sene üniversiteden mezun olacağım. Tez yazmak gerekiyor. Fakat, tez nasıl yazılır bilmiyorum. Tez yazımında sizden nasıl destek alabiliyorum. Bir de spss analizi konusunda destek veriyor musunuz?

Cevap: 

Birçok öğrenci tez nasıl yazılır bilmiyor. Bu yüzden aşağıdaki linkleri incelemenizi tavsiye ediyorum. Spss analizi için destek veriyoruz. Destek almak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

04 Kasım 2015
7 kez görüntülendi
Share
WhatsApp WhatsApp'tan yazın