anket yayınlama

Anket yayinlama, anketi hazırlayan ancak anketi nerede yaptıracağını bilmeyenler için hazırlanmıştır. Lisans ve yüksek lisans bölümlerinde okuyan öğrencilerin tez hazırlama sürecinde veri toplama ve analiz yapmaları gerekir. İstatistik analizi yapmak için anket dizaynı, anket soruları yanında en önemli kısım anketin yayınlanması ve yapılması kısmıdır.

Anket yayınlama

Hazırlanan anket soruları için ücretsiz anketinizi sosyal medyadaki hesaplarımızdan paylaşarak yapılmasını sağlıyoruz. Birçok lisans, yüksek lisans, master tezi hazırlayan öğrenciler anketlerini yaptırmak için bizi tercih etmektedir.

Sosyal medya hesaplarımızdan paylaştığımız için tamamen doğal kişiler tarafından yapılmaktadır. Bu yüzden gerçek kişiler tarafından doldurulur ve sonuçlarınız doğal olur.

Anket çalışmasına yardımcı oluyoruz

Hazırlamış olduğunuz çalışmayı bize iletmeniz yeterlidir. Bunun için eğer google formlarda hazırlamışsanız sadece linkini paylaşmanız yeterlidir. Bağlantı linkini bize verdikten sonra, paylaşımlarınızı hesaplarımızda yapmaktayız. Zamanını, teslim tarihini iletmeniz de önemlidir.

İsteyen öğrenciler olursa, analiz kısmında destek olmaktayız. Girişlerin yapılması, spss analizinin yapılıp teslim edilmesinde destek olmaktayız.

Bu yazıyı okuyun  bilgisayar mühendisliği proje konuları

Anket yayınlamadaki sorunlar

Öğrencilerin en çok zorlandığı konulardan biri dolduracak kişilerin bulunmasıdır. Bunun yanında dolduracak kişilerin nitelikli kişiler olması, dolduracak ehliyette olmaları gerekir. Paylaşım yaptığımız yerler bu özellikleri sağlayacak özelliğe sahip doğal kullanıcılardır.

Kimler başvurabilir

Lisans anketi : Lisans öğrencisi olup çalışmasını hazırlamış sadece yayınlama işi kalmış olanlar başvurabilir. Bunun yanında yüksek lisans anketini doldurtmak isteyenlere yardımcı olmaktayız. Tüm bunlara ilave olarak doktora anketi doldurtmak isteyenlere destek veriyoruz.

Veri toplama

Analizi edilecek verilerin toplanmasında etkili ve kısa sürede sonuca gidiyoruz. Online ve cep telefonu üzerinden formları doldurarak anket verilerini topluyoruz.

Sıfırdan anket doldurma hizmet

Uğraşmasına rağmen bir türlü işin içinden çıkamayan lisans, yüksek lisans ve doktora tezi yazan öğrencilere destek oluyoruz. Soruların belirlenmesi, dizaynı, oluşturulması, hazırlanması ve yayınlanmasında hizmet veriyoruz. En sonunda istatistik analizlerini yapıyoruz. Anket yayınlama şartlarımızı öğrenmek için bize ulaşmanız gerekir.

Bize nasıl ulaşabilirsiniz

Bize ulaşmak için sağ alt köşede canlı konuşma uygulaması, sol altta whatsapp üzerinden anlık erişim sağlayabilirsiniz. Bunun yanında mail üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyun  Seminer projesi nasıl hazırlanır

Anket yayınlama yazısını sosyal medyada paylaşmanızı rica ederiz.

Anket örnekleri yazısını okuyabilirsiniz.

Anket yayınlama: Anketi yaptırma
Tagged on:
Share
WhatsApp'tan yazın