Bu Site Sizi Mezun Eder :)
Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyindeki öğrencilere üniversite ödevleri, bitirme projesi, mezuniyet tezi hazırlama konularında destek vermekteyiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma ücretleri için tıklayın

Açıköğretim aöf proje ödevi nasıl yapılır

Açıköğretim proje ödevi nasıl yapılırAçıköğretim proje ödevi nasıl yapılır son zamanlarda en çok sorulan sorulardan biri olmaya başladı. Bunun sebebi açıköğretim sınav sisteminde ve mezun olmak için getirilen kriterler ile ilgilidir. Böyle bir uygulamaya gidilmesinin amacı, öğrencilerin bilimsel proje hazırlama sürecini hem teorik hem de uygulama ile desteklenmesidir.

Aöf proje ödevi

Proje ödevi açıköğretim için yenilik olduğu için aslında öğrenciler için de süpriz oldu. Test tekniği ile girilen sınavlarda öğrenciler çoktan seçmeli soruları cevaplıyordu. Fakat, ödev hazırlama ile yeni bir notlandırma ve sınav sistemine geçmiş oldular.

Aöf proje ödevi hazırlama desteği verilir.

Açıköğretim proje ödevi nasıl yapılır

7.döneme gelen öğrencilerden Türk Dili ve Edebiyatı, Felsefe, Sosyoloji ve Tarih derslerinden ödev ya da proje hazırlama istenmektedir. Aöf Akademik çalışmalar iki aşamalı olarak hazırlanmaktadır. İlkinde öğrenciden 200 kelimelik özet ve kaynakça istenmektedir. Bunun için özet nasıl çıkarılır ve kaynakça nasıl hazırlanır yazılarını okuyabilirsiniz. Proje örnekleri yazısına göz atabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyun  Elektronik Mühendisliği ödev tez proje konusu

Hazırlanan aöf proje ve ödevler turnitin benzeri kes kopyala yapılan yerleri belirleyen programlar tarafından taranacağı için internetten alınması halinde geçersiz sayılacaktır. Bu yüzden hazırladığınız ödevi, projeyi mutlaka turnitinden geçirin. Destek almak için bize ulaşabilirsiniz.

Açıköğretim aöf proje ödevi yapan yerler

Talep eden öğrencilere uygun fiyatlardan yazım desteği vermekteyiz. Bölümünüzü söylemeniz halinde kısa süre içinde istenen kriterlerde projenizi yazıp teslim etmekteyiz. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 

Aöf proje ödevi örnekleri

Örnek özet 1

Örnek proje 1 2 3

 

 

 Aöf proje desteği verilir

Öğrencilere proje ödevi hazırlamada destek veriyoruz. İstenen kriterlere göre kısa süre içinde uygun ücretlerden destek vermekteyiz. Bunun için yapmanız gereken bize ulaşmanızdır. 

 • Açıköğretim proje ödevi nasıl yapılır
  aöf parçalı sınav
  parçalı sınav nedir
  aöf sistem değişikliği 2017
  sınav sistemi değişikliği
  açık uçlu sınav sistemi ne zaman uygulanacak
  aöf sınav sistemi 2017

Talebinizi İletin

Kısa sürede dönüş yapacağız.
Talep Formu
30 Ekim 2017
2.950 kez görüntülendi
Share

Talebinizi İletin

Kısa sürede dönüş yapacağız.
Talep Formu
Gönder
close-link
WhatsApp'tan yazın